NaVi.CS:GO домоглася довгоочікуваної перемоги на major-турнірі

NaVi.CS:GO домоглася довгоочікуваної перемоги на major-турнірі

У листопаді склад NaVi.Dota 2 порадував фанатів своєю першою за рік перемогою в major-турнірі. Також місяць відзначився перемогою збірної України в європейській кваліфікації на WESG 2017, але тоді у команді були не всі, а лише 3 гравці Natus Vincere G2A.

І ось настав довгоочікуваний момент, коли гучна перемога в major-турнірі дісталася і складу NaVi.CS:GO. Вони виграли DreamHack Winter 2017.

esportcon ukraine, esport, кiберспорт україна, DreamHack Winter 2017, Navi

На груповому етапі «жовто-чорні» лише раз програли клубу Gambit, але трималися і тоді досить гідно. Перемога у матчах плей-оф принесла клубу $ 50 тисяч. Загальний фонд становив $100 тис.

esportcon ukraine, esport, кiберспорт україна, DreamHack Winter 2017, Navi

Крім довгоочікуваної перемоги і грошової винагороди, турнір приніс команді «Народжених перемагати» медаль MVP від ​​порталу HLTV.org. Її отримав Олександр «s1mple» Костилев, гра якого справді заслуговує на увагу.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map