Natus Vincere G2A оприлюднила список гравців у дисципліні Paladins Premier League

Natus Vincere G2A оприлюднила список гравців у дисципліні  Paladins Premier League

Минулого тижня український кіберспортивний колектив Natus Vincere G2A спільно з такими командами, як Virtus.pro G2A, Fnatic, SK Gaming та іншими, підтвердив участь у запущеній Hi-Rez і WESA новій дисципліни - Paladins Premier League. У четвер, 7 вересня, керівництво команди назвало гравців, які представлятимуть кольори Na'Vi в турнірах з нової дисципліни.

Як повідомляється, колектив з Paladins від Natus Vincere G2A включає в себе п'ятьох гравців, які раніше виступали у складі International WASD Sports. На сьогоднішній день даний склад - один з кращих у Європі: у списку досягнень - перемога в турнірі PGS EU Week 1, а також гідна гра на PGS EU Finals і EU PGS Phase 2 - Week 1.

До остаточного складу увійшли:

  • Faenex;
  • Mutu;
  • Unbelivable;
  • Creativs2;
  • Spunkki.

CEO Na'Vi Євген Золотарьов підкреслив, що команда горда тим, що змогла в умовах відкритої конкуренції здобути один з найсильніших європейських колективів. Також він зазначив, що керівництво команди покладає на новий склад великі надії в майбутньому сезоні і розраховує на їх перемогу не тільки на європейському, а й на світовому рівні.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map