Natus Vincere G2A оприлюднила список гравців у дисципліні Paladins Premier League

Natus Vincere G2A оприлюднила список гравців у дисципліні  Paladins Premier League

Минулого тижня український кіберспортивний колектив Natus Vincere G2A спільно з такими командами, як Virtus.pro G2A, Fnatic, SK Gaming та іншими, підтвердив участь у запущеній Hi-Rez і WESA новій дисципліни - Paladins Premier League. У четвер, 7 вересня, керівництво команди назвало гравців, які представлятимуть кольори Na'Vi в турнірах з нової дисципліни.

Як повідомляється, колектив з Paladins від Natus Vincere G2A включає в себе п'ятьох гравців, які раніше виступали у складі International WASD Sports. На сьогоднішній день даний склад - один з кращих у Європі: у списку досягнень - перемога в турнірі PGS EU Week 1, а також гідна гра на PGS EU Finals і EU PGS Phase 2 - Week 1.

До остаточного складу увійшли:

  • Faenex;
  • Mutu;
  • Unbelivable;
  • Creativs2;
  • Spunkki.

CEO Na'Vi Євген Золотарьов підкреслив, що команда горда тим, що змогла в умовах відкритої конкуренції здобути один з найсильніших європейських колективів. Також він зазначив, що керівництво команди покладає на новий склад великі надії в майбутньому сезоні і розраховує на їх перемогу не тільки на європейському, а й на світовому рівні.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!