На змагання до Бухареста і Шанхая Team Spirit поїде готовим CS:GO-складом

На змагання до Бухареста і Шанхая Team Spirit поїде готовим CS:GO-складом

Після виходу з CS:GO-складу Team Spirit ветерана дисципліни Сергія Іщука (він же starix), клуб нарешті визначився з новим постійним учасником. Ним став українець Владислав Свистов (відомий як arch), який останнім часом виступав разом з колективом у ролі стендіна.

Менеджер команди Руслан Бугрін зазначив, що новачок прекрасно влився у колектив. За його словами, увесь час до LAN-змагань у Бухаресті (CIS Minor Championship 2018 Boston) і Шанхаї (SL i-League Invitational Shanghai) гравці будуть тренуватися в буткемпі, щоб показати свій кращий результат і заробити слот у кваліфікаціях major-турніру.

Перші змагання розпочнуться вже 26 жовтня, у найближчий четвер. Фонд у $ 50 тисяч розіграють 8 команд. Нижче – всі учасники бухарестської СНД-кваліфікації.

esportconf Ukraine, esport, киберспорт украина, Team Spirit

 Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!