На змагання до Бухареста і Шанхая Team Spirit поїде готовим CS:GO-складом

На змагання до Бухареста і Шанхая Team Spirit поїде готовим CS:GO-складом

Після виходу з CS:GO-складу Team Spirit ветерана дисципліни Сергія Іщука (він же starix), клуб нарешті визначився з новим постійним учасником. Ним став українець Владислав Свистов (відомий як arch), який останнім часом виступав разом з колективом у ролі стендіна.

Менеджер команди Руслан Бугрін зазначив, що новачок прекрасно влився у колектив. За його словами, увесь час до LAN-змагань у Бухаресті (CIS Minor Championship 2018 Boston) і Шанхаї (SL i-League Invitational Shanghai) гравці будуть тренуватися в буткемпі, щоб показати свій кращий результат і заробити слот у кваліфікаціях major-турніру.

Перші змагання розпочнуться вже 26 жовтня, у найближчий четвер. Фонд у $ 50 тисяч розіграють 8 команд. Нижче – всі учасники бухарестської СНД-кваліфікації.

esportconf Ukraine, esport, киберспорт украина, Team Spirit

 Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map