На порталі HLTV.org клуб Gambit у групі Winners, а Na’Vi – Losers

На порталі HLTV.org клуб Gambit у групі Winners, а Na’Vi – Losers

За підсумками чемпіонату PGL Major в Кракові, авторитетний портал HLTV.org підготував матеріал про гру 7 команд-учасниць. Їх розділили на 2 групи – Winners і Losers.

Очікувано, групу Winners очолюють переможці турніру Gambit Esports. І це не єдина східноєвропейська команда, якій приділили увагу. Поляки з Virtus.pro в якості чвертьфіналістів теж потрапили до числа шанованих.

Є знайомі імена в групі Losers, саме до них, за підсумками матчів, зарахували команду Natus Vincere.

Звiсно, все це видно у рейтингу клубів на порталі HLTV.org. Якщо гравцям Gambit вперше вдалося потрапити до першої п'ятірки найкращих, то клуб Na'Vi насилу утримує місце в десятці.

pgl major krakow, рейтинг, киберспорт, Gambit в группе Winners, а Na’Vi – Losers

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map