На Hearthstone Global Games українці перемогли у четвертому груповому матчі поспіль

На Hearthstone Global Games українці перемогли у четвертому груповому матчі поспіль

Вчорашній матч між українською та чеською командами на Hearthstone Global Games видався насправді епічним. Напруга тривала до останніх секунд. Врешті, здобувши вирішальну перемогу, Микола «NickChipper» Величко забезпечив колективу безперечне лідерство в Group H та найкращі показники серед всіх груп на сьогоднішній день.

NickChipper грав першим від України, його «Воїн» швидко здолав «Паладіна» CzechCloud, відкривши рахунок у матчі. У битві «Розбійник проти Розбійника» переміг Євген «Neirea» Шумилін, ця гра теж тривала недовго. Такий вражаючий початок змусив фанатів повірити в можливість чистої перемоги з рахунком 3:0, але невдовзі ситуація змінилася.

Програш Артема «DrHippi» Кравця в боротьбі «Маг проти Мага» став неприємним сюрпризом, хоча додав грі азарту. Коли у наступній грі «Паладин» Олександра «Kolento» Мальша програв «Мисливцю» супротивника, ситуація стала справді напруженою. Зазначимо, що ці 2 бої тривали значно довше за попередні.

Найдовшим, найнапруженішим, неоднорідним і вкрай емоційним видався останній бій. «Друїд» Миколи безліч разів опинявся вкрай близько до загибелі, але завдяки вдалому збігу обставин і майстерності кіберспортсмена він знищив «Воїна» опонента.

На Hearthstone Global Games українці перемогли у четвертому груповому матчі поспіль

Микола Величко став безперечним героєм матчу. Наскільки легко та розслаблено йому вдалося відкрити змагання, настільки ж складно було його завершувати, утримуючи перемогу.

Проте, тепер в України співвідношення перемог і поразок дорівнює 4:0, чого серед колективів усіх груп турніру до цього часу домігся лише 1 учасник – збірна США. Навіть попри це показники американців не настільки хороші: вони виграли 12 і програли 5 сутичок, у той час як показник українців – 12 до 4.