На eSPORTconf Ukraine про розвиток бренду HyperX розповість Софія Дунаєвська

На eSPORTconf Ukraine про розвиток бренду HyperX розповість Софія Дунаєвська

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить фахівець з кіберспортивного та відеоігрового маркетингу компанії HyperX, співведуча шоу «Битви геймерів» Софія Дунаєвська.

Тема доповіді: «Робота з лідерами думок в ігровій індустрії. Досвід бренду HyperX».

Спікер відповідає за співпрацю з кіберспортсменами, стримерами та іншими медіаперсонами з ігрової індустрії та за спонсорську підтримку eSports-турнірів і команд регіону СНД. Займається концепціями просування та створення тематичних відеороликів. З грудня 2016 по січень 2017 року Софія Дунаєвська виступила співведучою першого галузевого реаліті-шоу в російськомовному сегменті YouTube - «Битви геймерів».

На рахунку експерта понад десять років праці в ігровій індустрії, близько шести років на посаді маркетингового директора майданчику Starladder.tv, де вона створювала концепції eSports-проектів. Має досвід кураторства таких великих eSports-змагань, як Inter challenge та Asus open. Крім цього, брала активну участь в організації багатьох менш іменитих турнірів з комп'ютерних ігор і кіберспорту.

Софія Дунаєвська в ході конференції поділиться наступним досвідом:

  • створення маркетингових стратегій в e-Sports (зокрема кампанії, заходи, цифровий маркетинг і зв'язки з громадськістю);
  • втілення стратегії бренду в галузь комп'ютерних ігор і кіберспорту (на прикладі Starladder.tv);
  • розробка та подальше просування тематичного відеоконтенту;
  • спонсорська підтримка киберспортівних змагань і клубів.

Пропонуємо ознайомитися з переліком інших спікерів eSPORTconf Ukraine 2017. Купуйте квитки на офіційному сайті конференції.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.