На eSPORTconf Ukraine про розвиток бренду HyperX розповість Софія Дунаєвська

На eSPORTconf Ukraine про розвиток бренду HyperX розповість Софія Дунаєвська

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine 2017 виступить фахівець з кіберспортивного та відеоігрового маркетингу компанії HyperX, співведуча шоу «Битви геймерів» Софія Дунаєвська.

Тема доповіді: «Робота з лідерами думок в ігровій індустрії. Досвід бренду HyperX».

Спікер відповідає за співпрацю з кіберспортсменами, стримерами та іншими медіаперсонами з ігрової індустрії та за спонсорську підтримку eSports-турнірів і команд регіону СНД. Займається концепціями просування та створення тематичних відеороликів. З грудня 2016 по січень 2017 року Софія Дунаєвська виступила співведучою першого галузевого реаліті-шоу в російськомовному сегменті YouTube - «Битви геймерів».

На рахунку експерта понад десять років праці в ігровій індустрії, близько шести років на посаді маркетингового директора майданчику Starladder.tv, де вона створювала концепції eSports-проектів. Має досвід кураторства таких великих eSports-змагань, як Inter challenge та Asus open. Крім цього, брала активну участь в організації багатьох менш іменитих турнірів з комп'ютерних ігор і кіберспорту.

Софія Дунаєвська в ході конференції поділиться наступним досвідом:

  • створення маркетингових стратегій в e-Sports (зокрема кампанії, заходи, цифровий маркетинг і зв'язки з громадськістю);
  • втілення стратегії бренду в галузь комп'ютерних ігор і кіберспорту (на прикладі Starladder.tv);
  • розробка та подальше просування тематичного відеоконтенту;
  • спонсорська підтримка киберспортівних змагань і клубів.

Пропонуємо ознайомитися з переліком інших спікерів eSPORTconf Ukraine 2017. Купуйте квитки на офіційному сайті конференції.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map