На eSPORTconf Ukraine 2021 керівник відділу продажів і партнерства в Esports Charts Сергій Руденко розповість про ризики під час виходу на кіберспортивний ринок

На eSPORTconf Ukraine 2021 керівник відділу продажів і партнерства в Esports Charts Сергій Руденко розповість про ризики під час виходу на кіберспортивний ринок

Зараз Україна вже входить до десятки країн світу з розвитку кіберспорту. У 2020 році його визнали офіційним різновидом спорту. Тоді ж профільні асоціації заявили про свої масштабні плани щодо організації турнірів і будівництва інфраструктури.

Стрімкий розвиток esports робить цю сферу привабливою для геймерів, бізнесменів, локальних та іноземних інвесторів. Однак шлях у кіберспорт загрожує ризиками та труднощами, до яких багато хто може бути не готовим. Як правильно вийти на цей ринок, розповість керівник відділу продажів і партнерства в Esports Charts Сергій Руденко. 22 квітня експерт виступить з інформативною доповіддю на eSPORTconf Ukraine 2021.

Сергій розкриє тему «Виходимо на ринок кіберспорту: очікування vs реальність».

Спікер розповість про відмінності між традиційним спортом і кіберспортом, пояснить, що таке метрики та як їх використовувати. Також фахівець розгляне питання можливостей стримінгу і дасть рекомендації щодо успішного освоєння кіберспортивного ринку.

Сергій – експерт із досвідом роботи у сфері кіберспорту, телекомунікацій та ЗМІ понад 25 років. Володіє глибокими знаннями у сфері продажів, партнерських відносин і розвитку бізнесу.

З 2019 року працює керівником відділу продажів і партнерства в аналітичному агентстві Esports Charts, яке займається дослідженням трендів кіберспорту та стримінгу.

До цього він обіймав різні посади в медіагрупі 1puls1, Data Web Global Group, IP Media Group та інших компаніях.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 – дізнайтеся, як почати свій бізнес в індустрії кіберспорту!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane