Мультсеріал за всесвітом League of Legends вийде вже цієї осені!

Мультсеріал за всесвітом League of Legends вийде вже цієї осені!

3 травня Netflix опублікував в Twitter тизер анімаційного серіалу Arcane за всесвітом League of Legends, який вийде вже восени цього року!

Уперше творці гри, компанія Riot Games, анонсували проєкт ще в жовтні 2019 року, а реліз планувався на 2020 рік, але був перенесений через пандемію.

Відомо, що події серіалу відбуваються в місті Пілтовері та нетрях Зауну. Сюжет розгортається навколо двох чемпіонів League of Legends, між якими спалахує ворожнеча. З-поміж героїв у проєкті також будуть персонажі Jinx і Vi.

Фанати гри c нетерпінням чекали на нові дати релізу та зустріли анонс з особливим захопленням. Зараз тизер Arcane в Twitter має майже 3 млн переглядів і понад 30 тисяч ретвітів.

У березні на Netflix вийшов перший сезон аніме-серіалу за грою Dota 2 «DOTA: Кров дракона», який глядачі оцінили в 8,2 з 10 на IMDb. Проте фанати цієї гри відреагували вкрай негативно на анонс Arcane, а учасник кіберспортивної команди Alliance з Dota 2 Артем Fng Баршак навіть назвав випуск серіалу зрадою з боку Netflix.

Читайте також про найуспішніші кіберспортивні дисципліни за перший квартал 2021 року за версією The Esports Observer, щоб дізнатися, які місця в рейтингу зуміли зайняти League of Legends, Dota 2 та інші культові ігри!


Приєднуйтеся 26 травня до конференції з кіберспорту – eSPORTconf Ukraine 2021! На заході виступлять визнані експерти, які розкажуть про розвиток esports-сфери в Україні та розберуть, що потрібно для побудови кар’єри професійного геймера.

Програма та реєстрація >>>