Мультигеймінгова eSports-організація pro100 підписала склад з CS:GO

Мультигеймінгова eSports-організація pro100 підписала склад з CS:GO

7 травня з'явилися перші новини про повернення легендарного для СНД eSports-клубу pro100, а у вівторок президент організації Данило Тесленко, більше відомий як Zeus, дав розгорнуте інтерв'ю про плани на майбутнє. Крім іншого, він оголосив про підписання клубом першого складу – ним став колектив ACG з дисципліни CS:GO.

Раніше кіберспортсмени з ACG здобули перемогу в турнірах Lootbet Cup #1 і Betscsgo Cup #1, брали участь в груповому етапі ESEA Season 24: Premier Division. У складі 4 українські учасники та 1 латвійський гравець. Тренер – Іван Кочугов (він же F_1N). Президент pro100 переконаний у майбутніх успіхах команди.

Мультигейминговая eSports-организация pro100 подписала состав по CS:GO

Данило Тесленко також повідомив, що, крім складу з CS:GO, організація має намір незабаром підписати кіберспортсменів з інших дисциплін. Насамперед цікавлять гравці з Dota2, LoL і Hearthstone.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.