Мультигеймінгова eSports-організація pro100 підписала склад з CS:GO

Мультигеймінгова eSports-організація pro100 підписала склад з CS:GO

7 травня з'явилися перші новини про повернення легендарного для СНД eSports-клубу pro100, а у вівторок президент організації Данило Тесленко, більше відомий як Zeus, дав розгорнуте інтерв'ю про плани на майбутнє. Крім іншого, він оголосив про підписання клубом першого складу – ним став колектив ACG з дисципліни CS:GO.

Раніше кіберспортсмени з ACG здобули перемогу в турнірах Lootbet Cup #1 і Betscsgo Cup #1, брали участь в груповому етапі ESEA Season 24: Premier Division. У складі 4 українські учасники та 1 латвійський гравець. Тренер – Іван Кочугов (він же F_1N). Президент pro100 переконаний у майбутніх успіхах команди.

Мультигейминговая eSports-организация pro100 подписала состав по CS:GO

Данило Тесленко також повідомив, що, крім складу з CS:GO, організація має намір незабаром підписати кіберспортсменів з інших дисциплін. Насамперед цікавлять гравці з Dota2, LoL і Hearthstone.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map