Модераторами конференції eSPORTconf Ukraine 2017 стануть BIG BRO та Woodman

Модераторами конференції eSPORTconf Ukraine 2017 стануть BIG BRO та Woodman

22 лютого модераторами конференції eSPORTconf Ukraine 2017 будуть Олександр «BIG BRO» Глух і Віталій «Woodman» Дерев`янко.

На їхньому рахунку організація та проведення найбільших київських пабстомпів з Dota 2. Серед живих трансляцій кіберспортивних заходів, які успішно провели Олександр Глух і Віталій Дерев'янко, відзначимо:

  • Na'Vi-pubstomp турнір The International 2014 у кінотеатрі «Кронверк» SkyMall - 350 відвідувачів;
  • Multiplex-pubstomp змагання The Shanghai Major у залі кінотеатру Multiplex SkyMall - відвідало 350 осіб;
  • Multiplex-pubstomp турнір The Manila Major на території Multiplex SkyMall - 450 глядачів.

Досвідчені модератори подбають про розважальну складову головної кіберспортивної конференції країни!

Придбай квиток на eSPORTconf Ukraine 2017 тут.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.