Мінімальна зарплатня гравця Overwatch League відтепер становить $50 тис. на рік

Мінімальна зарплатня гравця Overwatch League відтепер становить $50 тис. на рік

На офіційному сайті Overwatch League з'явилася публікація з новими правилами для учасників 1-го сезону. Серед вимог до клубів ліги вказано мінімальну суму зарплатні гравця за рік – $50 тисяч.

До того ж контракти з кібератлетами мають укладати щонайменше раз на рік з можливістю продовження ще на 12 місяців. Також клуби зобов'язані забезпечувати гравців медичною страховкою та здійснювати відрахування у пенсійні фонди. Крім того, спортсмени повинні отримувати не менше половини турнірних призових.

Формувати команди дозволено учасниками з будь-яких країн. В обов'язковому порядку їх потрібно забезпечити житлом і тренувальним приміщенням за стандартами ліги. В одному колективі має бути не менше 6 та не більше 12 гравців.

В цілому умови дуже сприятливі для кіберспортсменів дисципліни. Організатори й надалі підтримують елітний статус гри Overwatch.

Заявки на участь у турнірі прийматимуть з початку серпня до 30 жовтня.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!