Мінімальна зарплатня гравця Overwatch League відтепер становить $50 тис. на рік

Мінімальна зарплатня гравця Overwatch League відтепер становить $50 тис. на рік

На офіційному сайті Overwatch League з'явилася публікація з новими правилами для учасників 1-го сезону. Серед вимог до клубів ліги вказано мінімальну суму зарплатні гравця за рік – $50 тисяч.

До того ж контракти з кібератлетами мають укладати щонайменше раз на рік з можливістю продовження ще на 12 місяців. Також клуби зобов'язані забезпечувати гравців медичною страховкою та здійснювати відрахування у пенсійні фонди. Крім того, спортсмени повинні отримувати не менше половини турнірних призових.

Формувати команди дозволено учасниками з будь-яких країн. В обов'язковому порядку їх потрібно забезпечити житлом і тренувальним приміщенням за стандартами ліги. В одному колективі має бути не менше 6 та не більше 12 гравців.

В цілому умови дуже сприятливі для кіберспортсменів дисципліни. Організатори й надалі підтримують елітний статус гри Overwatch.

Заявки на участь у турнірі прийматимуть з початку серпня до 30 жовтня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map