МФСС «Спартак» відкрила мультигеймінговий eSports-підрозділ

МФСС «Спартак» відкрила мультигеймінговий eSports-підрозділ

Представники міжнародної фізкультурно-спортивної спільноти «Спартак» офіційно заявили про відкриття кіберспортивного підрозділу в квітні 2017 року. Вони планують підписати команди з 3 популярних дисциплін: CS:GO, LoL і Dota 2, але наразі уклали контракти лише з CS:GO-гравцями, які раніше виступали під «вивіскою» RuSh3D.

Слід зазначити, що МФСС «Спартак» не має прямого стосунку до ФК «Спартак» і навіть судилося з ним через права на бренд. Між організаціями також укладено угоду, яка забороняє футбольному клубу «Спартак» збирати власні склади з CS:GO, LoL і Dota 2. Тому, вірогідно, він обмежиться дисципліною FIFA 17. Нагадаємо, що ФК минулої осені підписав кіберфутболіста Сергія Нікіфорова (він же KEFIR).

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map