Місце тренера колективу Vega Squadron з LoL знову посяде Sharkz

Місце тренера колективу Vega Squadron з LoL знову посяде Sharkz

За офіційними даними, на посаду головного тренера складу Vega Squadron з дисципліни League of Legends призначили Олексія Таранду, відомого під псевдонімом Sharkz. У 2016 році він вже тренував цю команду, що допомогло колективу здобути призові місця на турнірах LCL.

Раніше Sharkz працював асистентом тренера в європейському клубі G2 Esports, і цей досвід він планує задіяти у підготовці російської команди. Олексій Таранда заявив: він знає, що потрібно команді аби здобути перемогу на літньому LCL.

Власник Vega Squadron Олексій Кондаков також публічно висловив свою впевненість у здібностях тренера і зазначив, що в СНД немає фахівця вищого рівня.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!