Місце тренера колективу Vega Squadron з LoL знову посяде Sharkz

Місце тренера колективу Vega Squadron з LoL знову посяде Sharkz

За офіційними даними, на посаду головного тренера складу Vega Squadron з дисципліни League of Legends призначили Олексія Таранду, відомого під псевдонімом Sharkz. У 2016 році він вже тренував цю команду, що допомогло колективу здобути призові місця на турнірах LCL.

Раніше Sharkz працював асистентом тренера в європейському клубі G2 Esports, і цей досвід він планує задіяти у підготовці російської команди. Олексій Таранда заявив: він знає, що потрібно команді аби здобути перемогу на літньому LCL.

Власник Vega Squadron Олексій Кондаков також публічно висловив свою впевненість у здібностях тренера і зазначив, що в СНД немає фахівця вищого рівня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map