Маркетинг-менеджер Logitech в Україні Катерина Кутова: «Передусім наше завдання – розвивати кіберспорт серед молоді»

Маркетинг-менеджер Logitech в Україні Катерина Кутова: «Передусім наше завдання – розвивати кіберспорт серед молоді»

Logitech – провідна швейцарська компанія, яка займається виробництвом комп’ютерної периферії та пристроїв для геймерів. У її лінійці представлені інноваційні продукти, які дають змогу повністю занурюватися у світ комп’ютерних ігор.

Logitech отримала статус срібного спонсора eSPORTconf Ukraine 2021.

В ексклюзивному інтерв’ю маркетинг-менеджер Logitech в Україні Катерина Кутова розповіла команді заходу про проєкти у сфері кіберспорту, які компанія планує запускати у 2021 році. Вона пояснила, наскільки важливо для участі в esports-турнірах використовувати якісну техніку та як обирати мишку для професійного геймінгу.

Інтерв’юер: eSPORTconf Ukraine (eSPORTconf)

Респондент: Катерина Кутова (К. К.)

ESPORTconf: Чим займається компанія Logitech?

К. К.: Компанія Logitech займається виробництвом комп’ютерних аксесуарів, ігрових девайсів, рішень для конференц-зв’язку.

ESPORTconf: Які продукти компанія випускає для сфери кіберспорту? У чому їхні переваги?

К. К.: Компанія виробляє мишки, гарнітури, клавіатури, ігрові маніпулятори – джойстики та керма.

Logitech вже багато років вкладає великі ресурси в розвиток бездротових технологій (власне, перша бездротова мишка – виробництва Logitech), ергономічний дизайн, екологічні розробки, щоб скоротити викиди вуглекислого газу. Це компанія передових технологій, яка завжди на крок попереду, можете бути впевнені. У цьому й перевага: ми пропонуємо гравцям безкомпромісну якість, передові технології, які зарекомендували себе як інструмент для перемог у професійному кіберспорті, і привабливий дизайн за конкурентною ціною.

ESPORTconf: Як відбувається процес розроблення продуктів від Logitech за участю кіберспортсменів?

К. К.: По-перше, це вивчення рухів гравця, його взаємодії з технікою. Відстеження та зведення до мінімуму будь-яких затримок, неточностей. Отримання зворотного зв’язку від гравця, який тестує новий пристрій.

ESPORTconf: З якими професійними геймерами зараз співпрацює Logitech G? Які кіберспортивні команди підтримує?

К. К.: Насамперед це українська команда NAVI. Ми тісно співпрацюємо з нею й в Україні, реалізовуючи різні проєкти. Також гравці Shox, Bjergsen і Tucks.

Але передусім наше завдання – розвивати кіберспорт серед молоді. В Україні докладається багато зусиль для розвитку симрейсингу та кіберспортивних дисциплін. Наприклад, у червні ми запускаємо школу симрейсингу, де можна буде навчитися грати в гонки в найкращих у цій сфері. Ще запускаємо освітній проєкт на Twitch зі львівською ареною кіберспорту для навчання гри в CS:GO. Також у цьому кварталі стартує великий всеукраїнський турнір з CS:GO, де може взяти участь будь-яка команда з п’яти гравців.

ESPORTconf: Наскільки важливо використовувати якісні та високотехнологічні ігрові пристрої під час участі в кібертурнірах?

К. К.: Коли мова йде про кібертурніри, найменша затримка може коштувати команді перемоги. Тому Logitech G завжди ставила на перше місце технології. Без якісного обладнання складно навчатися, розвиватися і, як наслідок, вигравати.

ESPORTconf: Порекомендуйте, як обрати комп’ютерну техніку для професійного геймінгу. На які нюанси варто звертати увагу передусім?

К. К.: Насамперед варто звертати увагу на свої відчуття за тактильного контакту: як мишка лежить у руці, чи комфортні навушники (чи не тиснутимуть, чи підходяща вага). У Logitech G приділяють цьому також належну увагу: використовується memory foam та інші фішки, щоб гравцеві було максимально комфортно в навушниках до 10 годин. Дивитися огляди – це одне, ми всі індивідуальні, і важливо знайти пристрій, що підходить саме тобі.

Якість зібрання також важлива, якщо ви шукайте девайс на роки. Ми б рекомендували переходити на бездротові пристрої, бо технічно вони досконаліші, ніж провідні. Вони без непотрібних проводів і мають більшу різноманітність у дизайні. А наші енергоефективні технології дають їм змогу працювати на одному заряді дуже довго або взагалі заряджатися під час гри.

Мишки шукайте із сенсором не менше 16К на дюйм, зручні за вагою. Тоді противнику буде складно обіграти вас.

ESPORTconf: Які ще характеристики повинна мати ігрова мишка, що ідеально підходить для отримання високих результатів у кіберспорті?

К. К.: Це все дуже індивідуально, адже в кожного свої переваги за формою, вагою, кількістю кнопок. У цьому плані у Logitech є дуже багато різних моделей.

Щодо технічних характеристик, на прикладі нашої нової моделі G Pro X Superlight можна впевнено сказати, що надлегка вага допомагає краще управляти прицілом, бездротова технологія Lightspeed повністю згладжує всі затримки та дає миттєвий відгук, а точний сенсор Hero25K реагує на натискання миттєво, дизайн і матеріали створені для ідеального зчеплення з рукою.

ESPORTconf: Яку продукцію Logitech представить у демозоні eSPORTconf Ukraine 2021? І чого очікуєте від конференції?

К. К.: В демозоні ми представимо серію Logitech G Pro Series, яку дуже цінують про-гравці в усьому світі. Можна буде не просто подивитися, а й протестувати її в грі.

Від конференції очікуємо почути інформацію про тренди в кіберспорті, динаміку його розвитку та розібратися, до чого бути готовим у майбутньому. На заході виступатимуть наші партнери, і ми з радістю з ними поспілкуємося, а також познайомимося з новими.


Хочете протестувати продукцію від Logitech і завести корисні знайомства з представниками компанії? Приєднуйтеся 26 травня до eSPORTconf Ukraine 2021!

Подивитися програму та зареєструватися >>>