«Легалізація кіберспорту стане додатковим стимулом інвестиційної привабливості України» – юрист Владислав Білоцький в інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021

«Легалізація кіберспорту стане додатковим стимулом інвестиційної привабливості України» – юрист Владислав Білоцький в інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021

Чи має кіберспорт регулюватися на державному рівні? Які юридичні проблеми можуть виникнути в професійних гравців? Як кіберспортсменам захистити свою інтелектуальну власність? Про це в інтерв’ю для eSPORTconf Ukraine 2021 розповів юрист та адвокат Владислав Білоцький!

Герой інтерв’ю Владислав – бізнес-партнер практики IP & Data protection адвокатського об’єднання Juscutum з 10-річним досвідом роботи. Спеціаліст має експертизу в питаннях захисту інтелектуальної власності, і це питання зараз стає особливо актуальним для кіберспортсменів.

Ми поговорили з фахівцем про зміни, які запустилися разом із легалізацією кіберспорту, й обговорили юридичні особливості ведення esports-діяльності.

Владислав дав рекомендації щодо складання договорів із партнерами, спонсорами, кіберспортивними організаціями, а також поділився тезами свого виступу на конференції.

На заході спікер розкриє тему: «Юридичний захист прав кіберспортсменів».


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб наживо почути доповідь популярного експерта й отримати можливість особисто поставити запитання!

Докладніше про програму >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane