Культові українські кіберспортсмени, що представляють дисципліну CS 1.6

Культові українські кіберспортсмени, що представляють дисципліну CS 1.6

На сьогодні CS:GO входить до першої трійки найпопулярніших і найприбутковіших дисциплін у світовому eSports. Втім, її ранішня версія – Counter-Strike (вона ж CS 1.6) – теж утримує позицію в п'ятірці лідерів за турнірними призовими (eSports Earnings), заробленими за всю свою історію. Тому не варто «скидати її з рахунків». Пропонуємо розглянути стислу історію перемог легендарних українських гравців з CS 1.6.

Даниил «Zeus» Тесленко

Данило «Zeus» Тесленко

Мабуть, найвідоміший з українських гравців з CS 1.6, який залишається на своєму кар'єрному шляху сьогодні. Впродовж 15 років в eSports він здобув безліч вражаючих перемог, переважно у складі Natus Vincere. Також грав у колективах pro100, Virtus.pro, KerchNET. Зараз займає позицію капітана клубу Gambit з CS:GO, що входить до першої десятки світових лідерів дисципліни.

Иоанн «Edward» Сухарев

Іоанн «Edward» Сухарєв

Першу перемогу здобув на чемпіонаті ASUS Cup 2006, виступаючи за клуб pro100. Вступивши до лав Virtus.pro наступного року, виграв турнір Intel Challenge Cup 2007. У 2010 році став членом колективу Na'Vi, розділивши з ним всі знакові перемоги на глобальних змаганнях. Зараз він єдиний з «золотого складу», хто продовжує виступати за Natus Vincere, перейшовши в дисципліну CS:GO.

Егор «Markeloff» Маркелов

Єгор «Markeloff» Маркелов

Першим колективом Єгора був HellRaisers, з цим складом він здобув перемогу на DTS Cup 2008 і ASUS Open Spring 2009. У 2010-му увійшов до першого складу клубу Natus Vincere, саме з ним він досяг висот у власній кар'єрі. З найперших і найпрестижніших відзначимо наступні перемоги за Na'Vi:

  • World Cyber Games 2010;
  • Arbalet Dallas 2010;
  • Electronic Sports World Cup 2010;
  • IEM V;
  • DreamHack Winter 2010.

Зараз виступає у дисципліні CS:GO з командою FlipSid3, але за 2 роки в цьому складі гравець здобув лише одну гучну перемогу на турнірі DreamHack 2017 у Лейпцигу.

Николай «weiss» Поплавский

Микола «weiss» Поплавський

У 2004 році в складі легендарного колективу GSC.GameWorld виступив на своєму першому великому турнірі World Cyber Games (WCG), але особливих результатів команда не досягла. Втім у 2006-му, в якості члену клубу A-Gaming, переміг у змаганнях ASUS Open Spring, а пізніше з тим самим складом отримав «бронзу» на WCG 2006. Завершив кар'єру у 2009 році.