«Хрестовий похід» українців на HGG триває. Збірна потрапила до чвертьфіналу

«Хрестовий похід» українців на HGG триває. Збірна потрапила до чвертьфіналу

Завтра, 21 липня, стануть відомими 2 останні учасники LAN-турніру Hearthstone Global Games (HGG). Між собою змагатимуться збірні Мексики та Республіки Корея. Ігровий стіл розділять ще команди з Нової Зеландії та США.

Корейські та американські кіберспортсмени вважаються фаворитами.

На початку тижня свої місця в чвертьфіналі здобули гравці з України та Чехії. Якщо обидві команди пройдуть півфінальні стадії, вони отримають нагоду ще раз зустрітися на BlizzCon 2017.

Щоб потрапити до 4-ї стадії HGG, українці обіграли нідерландців, а чехи – китайців. Примітно, що за статистикою турніру саме ці команди лідирували в турнірному рейтингу отриманих перемог.

Переможець HGG визначиться на початку листопада. Зараз українці та чехи гарантовано заробили по $20 000, наступний виграш підвищить нагороду до $40 тисяч. За перше місце гравці отримають $60 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map