«Хрестовий похід» українців на HGG триває. Збірна потрапила до чвертьфіналу

«Хрестовий похід» українців на HGG триває. Збірна потрапила до чвертьфіналу

Завтра, 21 липня, стануть відомими 2 останні учасники LAN-турніру Hearthstone Global Games (HGG). Між собою змагатимуться збірні Мексики та Республіки Корея. Ігровий стіл розділять ще команди з Нової Зеландії та США.

Корейські та американські кіберспортсмени вважаються фаворитами.

На початку тижня свої місця в чвертьфіналі здобули гравці з України та Чехії. Якщо обидві команди пройдуть півфінальні стадії, вони отримають нагоду ще раз зустрітися на BlizzCon 2017.

Щоб потрапити до 4-ї стадії HGG, українці обіграли нідерландців, а чехи – китайців. Примітно, що за статистикою турніру саме ці команди лідирували в турнірному рейтингу отриманих перемог.

Переможець HGG визначиться на початку листопада. Зараз українці та чехи гарантовано заробили по $20 000, наступний виграш підвищить нагороду до $40 тисяч. За перше місце гравці отримають $60 тис.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.