Корейський кіберспортсмен встановив новий рекорд на стрімінговій платформі Twitch

Корейський кіберспортсмен встановив новий рекорд на стрімінговій платформі Twitch

Учасник складу з League of Legends корейського клубу SK Telecom T1 Лі Сан Хек (відомий як faker) встановив рекорд за переглядами на платформі Twitch.tv. Оскільки в кіберспортивній організації на початку місяця завершився контракт з платформою Azubu.tv, вона вирішила освоювати західний ринок.

Стрім Лі Сан Хека вже за півгодини зібрав на каналі близько 200 тисяч глядачів, а пік трансляції зафіксував понад 245 тисяч. Таких високих показників не очікували навіть найбільші оптимісти eSports-аналітики. Організація SK Telecom T1 розглядає варіант повноцінного переходу на платформу Twitch.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!