Корейський кіберспортсмен встановив новий рекорд на стрімінговій платформі Twitch

Корейський кіберспортсмен встановив новий рекорд на стрімінговій платформі Twitch

Учасник складу з League of Legends корейського клубу SK Telecom T1 Лі Сан Хек (відомий як faker) встановив рекорд за переглядами на платформі Twitch.tv. Оскільки в кіберспортивній організації на початку місяця завершився контракт з платформою Azubu.tv, вона вирішила освоювати західний ринок.

Стрім Лі Сан Хека вже за півгодини зібрав на каналі близько 200 тисяч глядачів, а пік трансляції зафіксував понад 245 тисяч. Таких високих показників не очікували навіть найбільші оптимісти eSports-аналітики. Організація SK Telecom T1 розглядає варіант повноцінного переходу на платформу Twitch.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map