Команда з Overwatch отримала свою кіберспортивну арену за $ 50 млн

Команда з Overwatch отримала свою кіберспортивну арену за $ 50 млн

Компанія Comcast Spectacor зі США планує побудувати арену для команди кіберспортсменів Philadelphia Fusion з Overwatch League. Комплекс називатиметься Fusion Arena і зможе прийняти 3500 глядачів.

Fusion Arena побудують на території спортивного комплексу в Південній Філадельфії, де проходять північноамериканські футбольні, хокейні, бейсбольні й баскетбольні ліги, такі як НФЛ і НБА. На території ігрової арени буде вестибюль, навчальний центр Fusion і місце для прямих трансляцій площею 5500 квадратних метрів. Там же розташується ресторанно-розважальний комплекс Xfinity Live для відвідувачів.

Будівництво ігрової арени обійдеться в $ 50 мільйонів, а реалізує проект Comcast Spectacor, що спеціалізується на кіберспортивному менеджменті. Ще у 2017 році вона купила собі слот в Overwatch League і презентувала команду Philadelphia Fusion. Планується, що Fusion Arena стане для колективу домашнім майданчиком. Крім того, на арені проводитимуть найрізноманітніші івенти з розрахунком на 120 подій у рік.

Старт будівництва запланований на літо 2020 року, а завершити його мають у 2021-ому. Нейт Нензер (уповноважений Overwatch League) раніше повідомляв, що домашні та виїзні матчі 2020 року відбудуться на інших майданчиках, оскільки Fusion Arena до того часу не буде побудована.

Philadelphia Fusion боролася у фіналі першого сезону Overwatch League минулого року, але програла команді London Spitfire. У сезоні 2019 року команда вийшла в плей-офф на першому етапі й обіграла Atlanta Reign з рахунком 3: 1, але в півфіналі їх обійшла Francisco Shock. Зараз команда Philadelphia Fusion займає третє місце в лізі з п’ятьма перемогами і двома програшами.

Зате Philadelphia Fusion стала однією з перших команд, які презентували проект домашньої арени. Очікується, що інші колективи теж наслідуватимуть її приклад протягом сезону 2019 року, поки ж усі вони продовжують грати на лос-анджелеській Blizzard Arena.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.