Команда Natus Vincere оголосила ім'я п'ятого учасника

Команда Natus Vincere оголосила ім'я п'ятого учасника

1 лютого російська команда Virtus.pro і українська Natus Vincere здійснили обмін гравцями. У результаті до українців приєднався Lil, а до росіян – RodjER.

2 лютого відбулися невеликі зміни у складі Na'Vi з Dota 2. Стало відомо, що Акбар «SoNNeikO» Бутаєв пішов з команди. 

З останніх новин: команда Natus Vincere повністю зібрала склад з Dota 2. Останнім учасником став Нікола «LeBron» Попович, який раніше грав за Na'Vi як гравець заміни. Вже скоро новий склад збереться на київському bootcamp, де відбудеться підготовка до Dota 2 Asia Championships 2018.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!