Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

Організатори наймасштабнішого чемпіонату з Dota 2 в СНД повідомили про те, що легендарна команда Natus Vincere з України візьме участь у майбутніх змаганнях. Про це інформує офіційний акаунт EPICENTER XL у соціальній мережі Twitter.

За останніми даними, українським кіберспортсменам було надіслано офіційне запрошення. Найімовірніше, Natus Vincere відповість згодою і візьме участь у змаганнях. Слід зазначити, що раніше українська команда вже перемагала на аналогічних заходах, вигравши у 2011 році мільйон доларів.

Чемпіонат EPICENTER XL відбудеться у Москві. Він розпочнеться 27 квітня і триватиме аж до 6 травня. Крім українських ветеранів, за призовий фонд у розмірі один мільйон доларів змагатимуться ще 12 команд з усієї планети, зокрема з США і Китаю.

eSportconf ukraine: Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

 

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map