Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

Організатори наймасштабнішого чемпіонату з Dota 2 в СНД повідомили про те, що легендарна команда Natus Vincere з України візьме участь у майбутніх змаганнях. Про це інформує офіційний акаунт EPICENTER XL у соціальній мережі Twitter.

За останніми даними, українським кіберспортсменам було надіслано офіційне запрошення. Найімовірніше, Natus Vincere відповість згодою і візьме участь у змаганнях. Слід зазначити, що раніше українська команда вже перемагала на аналогічних заходах, вигравши у 2011 році мільйон доларів.

Чемпіонат EPICENTER XL відбудеться у Москві. Він розпочнеться 27 квітня і триватиме аж до 6 травня. Крім українських ветеранів, за призовий фонд у розмірі один мільйон доларів змагатимуться ще 12 команд з усієї планети, зокрема з США і Китаю.

eSportconf ukraine: Команда Natus Vincere з України виступить на чемпіонаті EPICENTER XL

 

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!