Колектив NaVi.LoL повністю розформований

Колектив NaVi.LoL повністю розформований

Після чергового невдалого сезону по League of Legends українська eSports-організація Natus Vincere G2A оголосила про повне розформування поточного складу з дисципліни. Нові гравці будуть набрані тренером, ім'я якого планують назвати найближчим часом.

За словами керівника клубу, рішення прийнято під впливом незадоволення фанатів щодо результів команди за останні 2 сезони. Нагадаємо, що в останньому гравці NaVi.LoL показали гірші результати серед учасників і змогли лише зберегти свій слот в лізі.

Крім кіберспортсменів, клуб також попрощався з менеджером і тренером складу. Нова команда буде сформована до початку наступного спліта.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!