Колектив NaVi.LoL повністю розформований

Колектив NaVi.LoL повністю розформований

Після чергового невдалого сезону по League of Legends українська eSports-організація Natus Vincere G2A оголосила про повне розформування поточного складу з дисципліни. Нові гравці будуть набрані тренером, ім'я якого планують назвати найближчим часом.

За словами керівника клубу, рішення прийнято під впливом незадоволення фанатів щодо результів команди за останні 2 сезони. Нагадаємо, що в останньому гравці NaVi.LoL показали гірші результати серед учасників і змогли лише зберегти свій слот в лізі.

Крім кіберспортсменів, клуб також попрощався з менеджером і тренером складу. Нова команда буде сформована до початку наступного спліта.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map