Колектив Natus Vincere оновив склад iз «Доти 2» до весняного The Kiev Major 2017

Колектив Natus Vincere оновив склад iз «Доти 2» до весняного The Kiev Major 2017

На початку тижня найбільший український eSports-клуб Natus Vincere G2A представив нових членів своєї команди з дисципліни Dota 2. Також оголошено, що саме ці гравці захищатимуть кольори клубу на весняному змаганні The Kiev Major 2017.

До українців Данила Ішутіна (відомий як Dendi) і Віктора Нігріні (виступає як GeneRaL) долучилися швед Пер Андерс Олсен Ліль (Pajkatt), німець Роман Палій (з ніком rmN-) і данський гравець Мальте Вінтер (відомий як Biver). Кіберспортсмена зі Швеції призначили новим капітаном команди.

Пер Андерс Олсен Ліль раніше виступав у складі популярних європейських команд і був тренером колективу Digital Chaos. Загалом прогнози на успіхи нового складу Na'Vi більш ніж позитивні.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map