Клуб Virtus.pro G2A пролонгував склад з Dota 2

Клуб Virtus.pro G2A пролонгував склад з Dota 2

На відміну від польської команди з CS:GO, яка демонструє не найкращі результати, склад організації Virtus.pro G2A у дисциплині Dota 2 тішить фанатів, керівництво та інвесторів клубу. Тому не дивно, що прийнято рішення пролонгувати контракти з чинними членами колективу до кінця 2018-го.

Про це йдеться на офіційному сайті команди. З гравцями на весь наступний рік залишиться їхній попередній тренер Іван Антонов (відомий також як ArtStyle).

Нагадаємо, що, крім гравців з РФ, за команду виступають 2 талановитих кібератлети з України – Ілля Іллюк (відомий як Lil) і Володимир Міненко (відомий як No[o]ne). Докладніше про них читайте тут.

Зазначимо, що загальний фонд The International 7 вже побив рекорд 2016-го та не припиняє зростати.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.