Клуб Virtus.pro G2A пролонгував склад з Dota 2

Клуб Virtus.pro G2A пролонгував склад з Dota 2

На відміну від польської команди з CS:GO, яка демонструє не найкращі результати, склад організації Virtus.pro G2A у дисциплині Dota 2 тішить фанатів, керівництво та інвесторів клубу. Тому не дивно, що прийнято рішення пролонгувати контракти з чинними членами колективу до кінця 2018-го.

Про це йдеться на офіційному сайті команди. З гравцями на весь наступний рік залишиться їхній попередній тренер Іван Антонов (відомий також як ArtStyle).

Нагадаємо, що, крім гравців з РФ, за команду виступають 2 талановитих кібератлети з України – Ілля Іллюк (відомий як Lil) і Володимир Міненко (відомий як No[o]ne). Докладніше про них читайте тут.

Зазначимо, що загальний фонд The International 7 вже побив рекорд 2016-го та не припиняє зростати.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map