Клуб М19 поповнив свій Hearthstone-склад українським гравцем

Клуб М19 поповнив свій Hearthstone-склад українським гравцем

До російського мультигеймінгового клубу М19 входять склади з LoL, Dota 2, FIFA, PUBG, а також з Hearthstone. До останнього днями приєднався український гравець Олексій «Allad» Бурчак, який переміг на NUTSBET CUP # 3, обігравши у фіналі росіянина Олексія «ShtanUdachi» Барсукова (Team Spirit) – чемпіона HCT Winter Championship 2017.

У турнірі також змагалися такі учасники світового чемпіонату Hearthstone Global Games:

  • зі збірної України – Олександр «Kolento» Мальш (Cloud9) і Микола «NickChipper» Величко (Team Spirit);
  • зі збірної РФ – Владислав «SilverName» Сінотов, (Team Spirit) Олексій «ShtanUdachi» Барсуков (Team Spirit);
  • зі збірної Білорусі – Павло «Картошечка» Павленко (М19).

Раніше Allad у професійних клубах був, хоча і виступав на відбіркових Hearthstone Championship Tour у 2016-у і 2017-у роках. Олексій заявив, що викладеться на всі сто відсотків, щоб скористатися шансом і досягти успіху на професійній Hearthstone-сцені.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!