Клуб HellRaisers повернувся на сцену Dota 2 з гравцями Planet Dog

Клуб HellRaisers повернувся на сцену Dota 2 з гравцями Planet Dog

Нещодавні зміни в українському eSports-клубі HellRaisers дали результати досить швидко. Можливо, рішення були прийняті значно раніше за призначення керівником Олексія «xaocа» Кучерова, але останні кроки до розширення організації здійснив саме він.

Колектив Planet Dog, який пройшов відбірковий тур змагань європейської кваліфікації на The International 7, став новим складом клубу з Dota 2. «Трансферні досліди» HellRaisers завжди вражали, але цей перевищив найсміливіші очікування. Особливо яскравою видається майбутня участь «Повсталих з пекла» в TI7 на фоні важкої поразки «Народжених перемагати».

Як повідомляв прес-службі eSPORTconf Ukraine менеджер CS:GO-складу HellRaisers Олександр Немеш, організація завжди активно пильнує перспективних гравців і команди з Dota 2 і Hearthstone. Розглядаються претенденти з інших дисциплін, але в пріоритеті залишаються саме ці.

Цілком можливо, що після зміни голови клубу, підписання колективу з Dota 2 та успіхів України на HGG, організація невдовзі здійснить активні дії ще й у напрямку Hearthstone.

Нагадаємо, перед розпуском складу з цієї дисципліни до клубу входив Микола «NickChipper» Величко, який приніс збірній України найбільшу кількість перемог на Hearthstone Global Games.