Китайсьий медіагигант має намір інвестувати $14,6 млрд у eSports

Китайсьий медіагигант має намір інвестувати $14,6 млрд у eSports

На офіційній прес-конференції минулої п'ятниці компанія Tencent оголосила про намір інвестувати в китайський кіберспорт $14,6 мільярдів у найближчі 5 років. 100 мільярдів юанів піде на створення eSports-ліг, змагань, асоціацій і розважальних парків. Кошти також інвестують у навчання талановитих китайських гравців.

Для медіагіганта Tencent це далеко не перші кроки в кіберспорті. Зокрема, він є власником компанії Riot Games, яка створила League of Legends, 84% акцій фінського розробника Supercell і міноритарного пакету в компанії Activision Blizzard.

Проте, такі шалені інвестиції та «наполеонівські» плани не дивують китайськмй кіберспортивний ринок. Саме там, за статистикою, є найбільша eSports-аудиторія в світі, яка стабільно приносить дохід.

До того ж, коли головний конкурент компанії – Alibaba Group – оголосив навесні про свій статус організатора кіберспортивної складової Азіатських ігор, відповідь від Tencent залишалася справою часу.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!