Київський The Major з Dota 2 посунули на тиждень далі

Київський The Major з Dota 2 посунули на тиждень далі

На офіційному порталі дисципліни Dota 2 з'явилася інформація, що турнір The Kiev Major 2017 вирішено перенести на тиждень вперед. Це зроблено з метою уникнення ймовірних перетинів за часом з іншими кіберспортивними змаганнями. Нові офіційні дати матчів – 27-30 квітня.

Іншою важливою новиною стало місце проведення LAN-турніру. Ним стане Національний палац мистецтв «Україна». Ціна квитків також відома, з 27-го по 29-те – 130 гривень, а в день гранд-фіналу, 30-го, – 400 гривень.

Час проведення відкритих і закритих онлайн-кваліфікацій залишилося незмінним.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map