Кіберспортсмени Dota 2-сцени втримують лідерство у заробітку

Кіберспортсмени Dota 2-сцени втримують лідерство у заробітку

Портал theScore esports підготував відеоролик про кіберспортсменів, які найбільше заробили на своєму захопленні. Очікувано, лідерські позиції в рейтингу посіли представники дисципліни Dota 2. Серед першої сотні найкращих їх понад 70%.

До першої п'ятірки увійшли троє гравців із США: місце № 1 – Саахіл Арора (виступає під псевдонімом UNiVeRsE), місце № 2 – Клінтон Луміс (також відомий як Fear), місце № 4 – Пітер Дагер (він же ppd). Їхні виграші вимірюються сумами від $2,38 млн до $2,77 млн. На третьому місці – пакистанець Сумаїл Хассан (виступає як SumaiL), який заробив понад $2,45 млн.

Найбагатший представник CS:GO – поляк Філіп Кубскі (він же NEO), сума його виграшу в турнірах з дисципліни перевищує $463 тис. Щодо гравців League of Legends, фінансово найуспішнішим став Лі Сан Хек (відомий як Faker), йому вдалося виграти понад $ 897 тисяч.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map