Кіберспортсмени Dota 2-сцени втримують лідерство у заробітку

Кіберспортсмени Dota 2-сцени втримують лідерство у заробітку

Портал theScore esports підготував відеоролик про кіберспортсменів, які найбільше заробили на своєму захопленні. Очікувано, лідерські позиції в рейтингу посіли представники дисципліни Dota 2. Серед першої сотні найкращих їх понад 70%.

До першої п'ятірки увійшли троє гравців із США: місце № 1 – Саахіл Арора (виступає під псевдонімом UNiVeRsE), місце № 2 – Клінтон Луміс (також відомий як Fear), місце № 4 – Пітер Дагер (він же ppd). Їхні виграші вимірюються сумами від $2,38 млн до $2,77 млн. На третьому місці – пакистанець Сумаїл Хассан (виступає як SumaiL), який заробив понад $2,45 млн.

Найбагатший представник CS:GO – поляк Філіп Кубскі (він же NEO), сума його виграшу в турнірах з дисципліни перевищує $463 тис. Щодо гравців League of Legends, фінансово найуспішнішим став Лі Сан Хек (відомий як Faker), йому вдалося виграти понад $ 897 тисяч.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.