Кіберспортивний бар від Na'Vi і прогноз аналітиків Newzoo за гейм-індустрією. Новини тижня

Кіберспортивний бар від Na'Vi і прогноз аналітиків Newzoo за гейм-індустрією. Новини тижня

Скільки склав прибуток від продажу відеоігор в Україні й чим буде займатися новий спортивний директор команди Natus Vincere, читайте в щотижневому дайджесті новин індустрії eSport.

Blad3 офіційно став спортивним директором Na'Vi

Спортивним директором команди Natus Vincere став Андрій Blad3 Городенський. Раніше він був тренером колективу Gambit, а також представляв команду Flipsid3 як кіберспортсмен. Як спортивний директор Na'Vi Андрій тепер відповідає за пошук і виховання резерву гравців у ключових дисциплінах.

Також в обов’язки Андрія B1ad3 Городенського входить складання турнірних графіків, кадрова політика, пошук підрядників і багато іншого. Найближчим часом Андрій готовий оголосити про плани команди на цей рік і розкрити деталі про пошук нових кіберспортсменів.

У Києві відкрився кіберспортивний бар від Na'Vi

В Україні відкрився перший у країні кіберспортивний бар NaVi Bar, який належить відомій команді Natus Vincere. Перший місяць заклад прийматиме відвідувачів щодня, крім неділь. NaVi Bar орієнтований на геймерів, кіберспортсменів і любителів eSport. Передбачається, що там можна буде не тільки випити й перекусити, але й дивитися кібертурніри разом із друзями.

Інтер’єр NaVi Bar виконаний у темних тонах із не яскравим підсвічуванням. Також у закладі, як і у звичайних спортивних барах для фанатів, є великі монітори, на яких транслюватимуться eSport-змагання.

Дівчина-геймер хоче грати на турнірах за CS: GO з хлопцями

Кіберспортсменка Ксенія vilga Клюєнкова готова грати на одному рівні з чоловіками. Вона довела це на березневому турнірі за Counter-Strike: Global Offensive. Дівчина брала участь в Intel Challenge Katowice, де змагалися також жіночі команди за CS: GO. У півфіналі Ксенії вдалося витягти гарний клатч-момент 1 в 4.

Ксенія vilga Клюенкова — кіберспортсменка з Росії, володарка найбільшої кількості нагород за CS: GO. Після участі в Counter-Strike: Global Offensive дівчина заявила, що готова змагатися на одному рівні з кіберспортсменами-чоловіками. Вона планує вивести жіночу команду на загальну професійну сцену CS: GO, а не тільки на окремі змагання.

Україна зайняла 46-е місце в топі країн за прибутком від відеоігор

Аналітики з компанії Newzoo поділилися даними про стан гейм-індустрії в поточному році. Згідно з їхнім звітом, світовий ринок ігровий галузі у 2019 році складе в $ 148,1 млрд. Також компанія прогнозує, що до 2021-го ця цифра збільшиться до $ 174 млрд. У звіті є дані про прибуток від продажу відеоігор у різних країнах.

У світовий топ-5 увійшли такі держави, як Китай ($ 34,4 млрд), США ($ 31,5 млрд), Японія ($ 17,5 млрд), Корея ($ 5,7 млрд) і Німеччина ($ 4,9 млрд). Український ринок за минулий рік приніс розробникам і видавцям ігор прибуток в $ 179 млн, з цією сумою країна опинилася на 46-ому місці в рейтингу. За даними Newzoo, в Україні перебуває 26 млн користувачів інтернету (загальній чисельності жителів майже 44 млн).

Гравець Virtus.pro потрапив у лонг-лист рейтингу Forbes «30 до 30»

Гравець Роман RAMZES Кушнарьов із команди Virtus.pro за Dota 2 увійшов до списку номінантів премії «30 до 30» журналу Forbes. Усього в лонг-лист від видання потрапили 100 осіб, які до тридцятиріччя досягли величезних успіхів у своїй галузі. Шорт-лист складатиметься з 30 номінантів, цей список визначить спеціальне журі.

У цьому році в претенденти на премію Forbes «30 до 30» також потрапили Хабіб Нурмагомедов, Аліна Загітова, хокеїст ЦСКА Кирило Капризів і футболіст «Монако» Олександр Головін.