Кіберспортивні турніри як успішний бізнес: на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість співвласник порталу Gameinside Геннадій Веселков

Кіберспортивні турніри як успішний бізнес: на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість співвласник порталу Gameinside Геннадій Веселков

Глобальні доходи кіберспорту у 2020 році склали майже $1 млрд. Значна частина прибутку припадає на компанії, які займаються організацією esports-змагань. Через це напрям стає все привабливішим для інвестицій і розвитку бізнесу.

Як вийти на ринок кіберспортивних змагань та які нюанси необхідно врахувати для успішної організації власного турніру?

На ці запитання 22 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021 відповість співвласник популярного кіберспортивного порталу Gameinside та мережі кіберклубів ASUS CyberZone Геннадій Веселков.

У своїй доповіді фахівець розповість про вибір дисципліни для змагання, місце та способи його анонсування. Також спікер роз’яснить, як визначити цільову аудиторію турніру і які призи запропонувати для його учасників.

Геннадій уже 20 років працює у сфері кіберспорту. Він – член правління та кіберспортивний директор Української професійної кіберспортивної асоціації (UPEA). Провів понад тисячу кіберспортивних змагань на LAN. Був головним суддею World Cyber ​​Games в Україні, ESWC, ASUS CUP та інших турнірів.

Експерт є співвласником онлайн-порталу Gameinside, де публікують репортажі з кіберспортивних турнірів, новини, інтерв’ю з представниками індустрії та інші матеріали. Також Геннадій – співзасновник агентства Gameinside, що надає консультаційні й організаційні послуги в esports-сфері.

Спікер створив найбільший у країні кіберклуб і геймерський бар, заснував Національну кіберспортивну лігу. Зараз він займається розвитком турнірного напряму UPEA.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися про тонкощі створення та просування власного кібертурніру!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane