КІБЕРСПОРТ ДЛЯ БУКМЕКЕРІВ: ДОСВІД ДІАСА ІСМАЇЛОВА

КІБЕРСПОРТ ДЛЯ БУКМЕКЕРІВ: ДОСВІД ДІАСА ІСМАЇЛОВА

22 лютого на eSPORTconf Ukraine виступить засновник букмекерської контори CybBet Діас Ісмаїлов. Його досвід доводить: заробляти на кіберспорті здатні не тільки гравці та організатори турнірів.

Діас Ісмаїлов - засновник кіберспортивної БК CybBet. Працюючи виключно зі ставками на кіберспорт, він спромігся вивести компанію на прибутковий рівень лише за півроку. Про свій досвід і про те, як домогтися високих результатів, він поділиться на eSportConf.

Тема його доповіді - «Місце кіберспорту в букмекерському світі». Спікер розповість:

  • як кіберспорт впливає на букмекерські контори;
  • які ризики та перспективи є у ставках;
  • як виявляти договірні матчі та боротися з ними;
  • у чому полягає специфіка ставок у кіберспорті.

Дізнатися про досвід Діаса Ісмаїлова буде корисно всім, хто розглядає кіберспорт як джерело та інструмент для заробітку.

Квитки незабаром у продажі. Стежте за новинами!

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.