«Як нативно інтегруватися в кіберспорт», — public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports

«Як нативно інтегруватися в кіберспорт», — public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports

Спікером eSPORTconf Ukraine 2019 стане директор із розвитку бізнесу компанії WePlay! Esports Дмитро Карпенко.

Дмитро Карпенко — фахівець з 12-річним досвідом роботи у сфері маркетингу, експерт із продакт-плейсменту і спонсорства.

Зараз Дмитро обіймає посаду директора з розвитку бізнесу WePlay! Esports — e-sportainment-компанії, яка об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід із галузі кіберспорту й розваг. З 2012 року WePlay! Esports відома як бренд, під ім’ям якого організовуються кіберспортивні онлайн-турніри та LAN-фінали з Dota 2 і CS: GO, на які продаються медіаправа. Компанія виробляє кіберспортивний і геймінговий контент для власної мультимедійної платформи WePlay! і просуває власну кіберспортивну турнірну платформу.

Тема public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports: «Як нативно інтегруватися в кіберспорт». Виступ спікера відбудеться в межах галузевого івенту eSPORTconf Ukraine 2019, який пройде в Києві 13 червня 2019 року.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map