«Як нативно інтегруватися в кіберспорт», — public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports

«Як нативно інтегруватися в кіберспорт», — public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports

Спікером eSPORTconf Ukraine 2019 стане директор із розвитку бізнесу компанії WePlay! Esports Дмитро Карпенко.

Дмитро Карпенко — фахівець з 12-річним досвідом роботи у сфері маркетингу, експерт із продакт-плейсменту і спонсорства.

Зараз Дмитро обіймає посаду директора з розвитку бізнесу WePlay! Esports — e-sportainment-компанії, яка об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід із галузі кіберспорту й розваг. З 2012 року WePlay! Esports відома як бренд, під ім’ям якого організовуються кіберспортивні онлайн-турніри та LAN-фінали з Dota 2 і CS: GO, на які продаються медіаправа. Компанія виробляє кіберспортивний і геймінговий контент для власної мультимедійної платформи WePlay! і просуває власну кіберспортивну турнірну платформу.

Тема public talk з Дмитром Карпенком з WePlay! Esports: «Як нативно інтегруватися в кіберспорт». Виступ спікера відбудеться в межах галузевого івенту eSPORTconf Ukraine 2019, який пройде в Києві 13 червня 2019 року.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!