До учасників панельної дискусії eSPORTconf Ukraine 2021 приєдналися СМО в CS.MONEY Андрій Чередниченко та співзасновник QLASH Євген Качалов

До учасників панельної дискусії eSPORTconf Ukraine 2021 приєдналися СМО в CS.MONEY Андрій Чередниченко та співзасновник QLASH Євген Качалов

7 квітня в межах eSPORTconf Ukraine 2021 відбудеться панельна дискусія про фінанси в кіберспорті, можливості та перспективи його розвитку на регіональному рівні. У межах обговорення своїми експертними думками поділяться СМО в CS.MONEY Андрій Чередниченко та співзасновник і партнер QLASH Євген Качалов.

  • Андрій – експерт у сфері маркетингу з 10-річним досвідом. Обіймав посаду директора зі спонсорства в Na'Vi – одній із найпопулярніших і найуспішніших в історії кіберспорту команд. Працював маркетинговим директором у компанії DreamTeam і директором із розвитку бізнесу в StarLadder.

Зараз обіймає посаду СМО в проєкті CS.MONEY. Спікер регулярно бере участь в українських і міжнародних конференціях, які присвячені розвитку esports-індустрії.

  • Євген – співзасновник і партнер міжнародної кіберспортивної організації QLASH і компанії Qlub Poker. Керував партнерством із ФК «Мілан» і створенням кіберкоманди MILAN QLASH із FIFA.

Спікер першим організував партнерство кіберспортивної організації з Viber, MARCA та Gazzetta dello Sport. Євген також відомий як один із найуспішніших українських професійних гравців у покер. Він має орієнтовно 14 років досвіду в цій сфері та понад $9 млн загальних призових.

На конференції експерти візьмуть участь у панельній дискусії «Фінанси кіберспорту та можливості регіонального розвитку».

Разом з іншими фахівцями вони розглянуть актуальний стан, проблеми та перспективи розвитку кіберспорту на всій території України.


Не пропустіть гаряче обговорення від провідних представників індустрії – реєструйтеся на сайті eSPORTconf Ukraine 2021 просто зараз!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane