До кіберспортивного клубу Elements Pro Gaming приєднався склад з LoL

До кіберспортивного клубу Elements Pro Gaming приєднався склад з LoL

Кіберспортивна організація Elements Pro Gaming (EPG) продовжує формувати склади за новими eSports-дисциплінами. Наприкінці минулого року вона підписала команду з CS: GO, а 31 січня оголосила про приєднання до організації складу з League of Legends.

Представлятиме EPG у змаганнях з LoL колектив, який виступав під назвою Babuwkini Ogurchiki. Кіберспортсмени раніше відзначилися на турнірі LCL Open Cup 2016. Вони перемогли в першій з кваліфікацій, зайнявши в підсумку позицію №5, а також отримали місце в «Лізі Претендентів».

До основного складу EPG LoL увійшли Микита Косарєв (Nike3), Кирило Скворцов (Nissha), Станіслав Корнелюк (Lodik), Владлен Дворецький (Saviour), а також капітан команди Антон Фомкин (відомий як Khan Fomko).

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map