До кіберспортивного клубу Elements Pro Gaming приєднався склад з LoL

До кіберспортивного клубу Elements Pro Gaming приєднався склад з LoL

Кіберспортивна організація Elements Pro Gaming (EPG) продовжує формувати склади за новими eSports-дисциплінами. Наприкінці минулого року вона підписала команду з CS: GO, а 31 січня оголосила про приєднання до організації складу з League of Legends.

Представлятиме EPG у змаганнях з LoL колектив, який виступав під назвою Babuwkini Ogurchiki. Кіберспортсмени раніше відзначилися на турнірі LCL Open Cup 2016. Вони перемогли в першій з кваліфікацій, зайнявши в підсумку позицію №5, а також отримали місце в «Лізі Претендентів».

До основного складу EPG LoL увійшли Микита Косарєв (Nike3), Кирило Скворцов (Nissha), Станіслав Корнелюк (Lodik), Владлен Дворецький (Saviour), а також капітан команди Антон Фомкин (відомий як Khan Fomko).

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!