До eFCDK приєднався новий кіберфутболіст

До eFCDK приєднався новий кіберфутболіст

Кіберспортивний підрозділ ФК «Динамо» Київ (eFCDK) поповнився новим гравцем із FIFA 17. Раніше клуб підписав Віталія «labotryas» Муху, організація стала першим футбольним клубом в Україні, що заснував власний кіберпідрозділ. Новий член клубу – дев'ятнадцятирічний Руслан «ruha» Сорока.

Членство в eSports Dynamo Kyiv для нього стало важливим кроком. За словами кіберфутболіста, історія легендарного київського ФК для нього – не порожній звук, Руслан із гордістю захищатиме його кольори.

YouTube-канал Ruha досить популярний, у нього понад 343 тис. підписників. Вчора новий член eFCDK опублікував відеозапис, де розповів про подію фанатам. Пропонуємо цей ролик до перегляду.

 

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!