До eFCDK приєднався новий кіберфутболіст

До eFCDK приєднався новий кіберфутболіст

Кіберспортивний підрозділ ФК «Динамо» Київ (eFCDK) поповнився новим гравцем із FIFA 17. Раніше клуб підписав Віталія «labotryas» Муху, організація стала першим футбольним клубом в Україні, що заснував власний кіберпідрозділ. Новий член клубу – дев'ятнадцятирічний Руслан «ruha» Сорока.

Членство в eSports Dynamo Kyiv для нього стало важливим кроком. За словами кіберфутболіста, історія легендарного київського ФК для нього – не порожній звук, Руслан із гордістю захищатиме його кольори.

YouTube-канал Ruha досить популярний, у нього понад 343 тис. підписників. Вчора новий член eFCDK опублікував відеозапис, де розповів про подію фанатам. Пропонуємо цей ролик до перегляду.

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map