Відомо, які кіберспортсмени представлять Україну на чемпіонаті з Hearthstone

Відомо, які кіберспортсмени представлять Україну на чемпіонаті з Hearthstone

Масштабний міжнародний турнір Global Games з дисципліни Hearthstone надасть можливість позмагатися представникам 48 країн з Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Океанії. Кожну з країн представлять 4 кіберспортсмени. За Україну виступлять:

  • Євген Шумилин (відомий як Neirea);
  • Артем Кравець (виступає під псевдонімом DrHippi);
  • Микола Величко (відомий як NickChipper);
  • Олександр Малиш (використовує нікнейм Kolento).

Загальний призовий фонд змагання – $300 тис. Грошову винагороду передбачено для всіх учасників. У разі перемоги колектив отримає $60 тис., а кожен його гравець – по $15 тис. Навіть за 48 місце команда отримає $4 тис., тобто по $1 тис. кожному кіберспортсмену.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map