Зміни в рейтингу HLTV.org і результати поточних кібертурнірів. Новини тижня

Зміни в рейтингу HLTV.org і результати поточних кібертурнірів. Новини тижня

Хто став чемпіоном турніру ESL One Birmingham 2019 з Dota 2 і якій команді дістався перший слот на Americas Minor Championship — Berlin 2019. Про ці та інші новини зі світу кіберспорту читайте в нашому щотижневому дайджесті.

Microsoft стала партнером організації Cloud9

Кіберспортивна організація Cloud9 спільно з корпорацією Microsoft впроваджуватиме у сферу esports інноваційні технології. Обидві компанії підписали договір про партнерство, який передбачає спільний розвиток кіберспорту завдяки сучасним розробкам.

За словами глави Cloud9 Джека Етьєна, основним напрямом буде робота над аналітичними інструментами. Вони повинні допомогти кібератлетам вибудовувати схеми тренувань, розробляти тактику й багато іншого. Решту подробиць про співпрацю поки не розголошують.

Team Secret стала переможцем ESL One Birmingham 2019

Изменения в рейтинге HLTV.org и результаты текущих кибертурниров. Новости недели - 1

Кіберспортивна команда Team Secret стала чемпіоном турніру ESL One Birmingham 2019 з Dota 2. У фінальному бої з колективом Evil Geniuses вона стала переможцем. Остаточний рахунок склав 3: 2, Team Secret заробила $ 125 тисяч призових, а капітан команди Клемент «Puppey» Іванов отримав статус найкращого гравця. На другому місці розташувалася Evil Geniuses ($ 65 тисяч), третє місце посів колектив PSG.LGD ($ 35 тисяч) і четверте місце дісталося Gambit Esports ($ 20 тисяч).

ESL One Birmingham 2019, який не входить до системи Dota Pro Circuit, відбувався у Великобританії з 28 травня до 2 червня. У турнірі змагалися десять запрошених команд і чотири переможці відбіркових.

Зміни в рейтингу HLTV — Astralis вперше за рік втратила перше місце

У рейтингу кіберколективів з CS: GO від HLTV.org відбулися зміни — тепер перше місце займає команда Team Liquid. Вона потіснила Astralis, яка перебувала на вершині списку, завдяки перемозі на DreamHack Masters Dallas 2019. У фінальному матчі Team Liquid переграла команду ENCE з рахунком 2: 1, отримавши за це $ 100 тисяч призових.

Astralis обіймала першість у рейтингу з квітня 2018 року. Взявши участь в IEM Season XIII World Katowice Major 2019, команда відмовилася від кількох турнірів, зокрема DreamHack Masters Dallas 2019 і IEM Season XIV Sydney.

Sharks перемогла в закритих кваліфікаціях на Americas Minor Championship

Зміни в рейтингу HLTV.org і результати поточних кібертурнірів. Новини тижня - 2

Першим учасником Americas Minor Championship — Berlin 2019 з CS: GO став кіберколектив Sharks, який переміг у закритих відбіркових південноамериканської кваліфікації. Обігравши у верхній сітці Team Reapers, Inflames, INTZ eSports і Isurus Gaming, команда зайняла перший слот на LAN-фіналі. Другий слот розіграють у нижній сітці 7 червня о 02:00 (CEST).

Закрита кваліфікація на Americas Minor Championship — Berlin 2019 для Південної Америки відбувалася онлайн із 4 до 6 червня. У ній брали участь 16 команд, які боролися за два слоти на майнор.