Підсумки головних eSports-подій минулого тижня (3–9 липня)

Підсумки головних eSports-подій минулого тижня (3–9 липня)

Минулого тижня (3-9 липня) відбулося чимало цікавих кіберспортивних подій. Пропонуємо розглянути кілька касових турнірів з популярних eSports-дисциплін, переможців у них і розміри призових.

Dota 2

З 7-го по 9 липня відбулося змагання Mars Dota 2 League (MDL) 2017, фонд якого налічував $250 тисяч. Переміг колектив LGD Gaming, який виграв $112,5 тис. На другому місці опинився ще один склад з Dota 2 тієї ж китайської організації – LGD.FY. Він отримав $50000.

CS:GO

Найбільшим CS:GO-турніром тижня був ESL One: Cologne 2017. Проходив він з 4-го по 9 липня. Український клуб Natus Vincere вийшов до півфіналу змагання, заробивши $20 тисяч. Переможці – колектив SK Gaming – виграли $100 тис., а команда Cloud9 за друге місце отримала $40000. Загальний фонд турніру – $250 тис.

До слова, завдяки турнірним результатам гравці Na'Vi піднялися на 4 позиції в рейтингу HLTV.org. Зараз вони на місці № 6.

Hearthstone

Останнім часом дисципліна Hearthstone стала особливо активною. Минулого тижня завершився 2-й етап Hearthstone Global Games, цього тижня – стартував 3-й. Українці пройшли попередній етап, але до Гранд-фіналу ще належить дістатися.

Однак, є результати іншого турніру з дисципліни HCT Spring Championship 2017 року з фондом $250 тис. Переможцем у ньому став данець Фредерік «Hoej» Нільсен, але й українські гравці просунулися досить далеко.

Сума загальних призових, отриманих Олександром «Kolento» Мальше ($40 тис.) за 2-е місце та Євгеном «Neirea» Шуміліним ($20 тис.) За 4-те – дорівнює виграшу Hoej – $600000.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map