Підсумки головних eSports-подій минулого тижня (3–9 липня)

Підсумки головних eSports-подій минулого тижня (3–9 липня)

Минулого тижня (3-9 липня) відбулося чимало цікавих кіберспортивних подій. Пропонуємо розглянути кілька касових турнірів з популярних eSports-дисциплін, переможців у них і розміри призових.

Dota 2

З 7-го по 9 липня відбулося змагання Mars Dota 2 League (MDL) 2017, фонд якого налічував $250 тисяч. Переміг колектив LGD Gaming, який виграв $112,5 тис. На другому місці опинився ще один склад з Dota 2 тієї ж китайської організації – LGD.FY. Він отримав $50000.

CS:GO

Найбільшим CS:GO-турніром тижня був ESL One: Cologne 2017. Проходив він з 4-го по 9 липня. Український клуб Natus Vincere вийшов до півфіналу змагання, заробивши $20 тисяч. Переможці – колектив SK Gaming – виграли $100 тис., а команда Cloud9 за друге місце отримала $40000. Загальний фонд турніру – $250 тис.

До слова, завдяки турнірним результатам гравці Na'Vi піднялися на 4 позиції в рейтингу HLTV.org. Зараз вони на місці № 6.

Hearthstone

Останнім часом дисципліна Hearthstone стала особливо активною. Минулого тижня завершився 2-й етап Hearthstone Global Games, цього тижня – стартував 3-й. Українці пройшли попередній етап, але до Гранд-фіналу ще належить дістатися.

Однак, є результати іншого турніру з дисципліни HCT Spring Championship 2017 року з фондом $250 тис. Переможцем у ньому став данець Фредерік «Hoej» Нільсен, але й українські гравці просунулися досить далеко.

Сума загальних призових, отриманих Олександром «Kolento» Мальше ($40 тис.) за 2-е місце та Євгеном «Neirea» Шуміліним ($20 тис.) За 4-те – дорівнює виграшу Hoej – $600000.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map