Ірина Сергієнко розповіла про правові особливості визнання e-Sports в Україні

Ірина Сергієнко розповіла про правові особливості визнання e-Sports в Україні

Експерт з ігрового, спортивного та IT-права Ірина Сергієнко на eSPORTconf Ukraine 2017 розкрила тему вірогідності визнання e-Sports в якості офіційної спортивної дисципліни в Україні. Вона пояснила, з якими юридичними перешкодами доведеться зіткнутися на цьому шляху та окреслила можливі стратегії дій.

Основні тези доповіді Ірини Сергієнко:

  • «В Україні для визнання тієї чи іншої спортивної активності буде достатнім схвалення з боку Міністерства спорту».
  • «Якщо в законодавстві РФ підстави для офіційного визнання спортом прописані через «і», то в Україні – через кому. За умов грамотного юридичного обґрунтування це значно спрощує весь процес. Проте домогтися визнання можливо лише за умови створення єдиної всеукраїнської громадської кіберспортивної організації».
  • «Існує 2 основні шляхи створення регулюючого органу. Заснувати кіберспортивну федерацію, яка відповідатиме за всі дисципліни, або ж окремі всеукраїнські федерації для кожної кіберспортивної гри (Dota 2, CS:GO, LoL, ін.)».
  • «Офіційне визнання забезпечує вектор майбутнього розвитку, статус, репутацію, визнання й повагу. Законне врегулювання гарантує дотримання прав, але водночас накладає зобов'язання, до чого теж слід бути готовими».

Більше інформації за темою читайте в інтерв`ю з Іриною Сергієнко. Радимо також ознайомитися з оглядом доповіді на eSPORTconf Ukraine 2017 спікера Геннадія Веселкова.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map