Ірина Сергієнко розповіла про правові особливості визнання e-Sports в Україні

Ірина Сергієнко розповіла про правові особливості визнання e-Sports в Україні

Експерт з ігрового, спортивного та IT-права Ірина Сергієнко на eSPORTconf Ukraine 2017 розкрила тему вірогідності визнання e-Sports в якості офіційної спортивної дисципліни в Україні. Вона пояснила, з якими юридичними перешкодами доведеться зіткнутися на цьому шляху та окреслила можливі стратегії дій.

Основні тези доповіді Ірини Сергієнко:

  • «В Україні для визнання тієї чи іншої спортивної активності буде достатнім схвалення з боку Міністерства спорту».
  • «Якщо в законодавстві РФ підстави для офіційного визнання спортом прописані через «і», то в Україні – через кому. За умов грамотного юридичного обґрунтування це значно спрощує весь процес. Проте домогтися визнання можливо лише за умови створення єдиної всеукраїнської громадської кіберспортивної організації».
  • «Існує 2 основні шляхи створення регулюючого органу. Заснувати кіберспортивну федерацію, яка відповідатиме за всі дисципліни, або ж окремі всеукраїнські федерації для кожної кіберспортивної гри (Dota 2, CS:GO, LoL, ін.)».
  • «Офіційне визнання забезпечує вектор майбутнього розвитку, статус, репутацію, визнання й повагу. Законне врегулювання гарантує дотримання прав, але водночас накладає зобов'язання, до чого теж слід бути готовими».

Більше інформації за темою читайте в інтерв`ю з Іриною Сергієнко. Радимо також ознайомитися з оглядом доповіді на eSPORTconf Ukraine 2017 спікера Геннадія Веселкова.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map