Інвестиції у eSports-комплекс Yota Arena перевищили $10 млн

Інвестиції у eSports-комплекс Yota Arena перевищили $10 млн

Найбільший у РФ і Європі eSports-комплекс Yota Arena коштував інвесторам понад $10 мільйонів. Про це повідомив ЗМІ власник організації Virtus.pro G2A та керівник ESforce Holding Антон «Sneg1» Черепенніков.

За його словами, сума зросла через підвищення курсу долара та незаплановані зміни комплексу під час будівництва. За попередніми розрахунками, Yota Arena повинен повністю окупитися за 7 років, що цілком задовольняє інвесторів.

Детальніше про Yota Arena читайте на сайті eSPORTconf Russia. Згодом там з'явиться публікація з відеоекскурсії московським кіберспортивним комплексом.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.