Інвестиції у eSports-комплекс Yota Arena перевищили $10 млн

Інвестиції у eSports-комплекс Yota Arena перевищили $10 млн

Найбільший у РФ і Європі eSports-комплекс Yota Arena коштував інвесторам понад $10 мільйонів. Про це повідомив ЗМІ власник організації Virtus.pro G2A та керівник ESforce Holding Антон «Sneg1» Черепенніков.

За його словами, сума зросла через підвищення курсу долара та незаплановані зміни комплексу під час будівництва. За попередніми розрахунками, Yota Arena повинен повністю окупитися за 7 років, що цілком задовольняє інвесторів.

Детальніше про Yota Arena читайте на сайті eSPORTconf Russia. Згодом там з'явиться публікація з відеоекскурсії московським кіберспортивним комплексом.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map