Маєш унікальний стартап? Покажи його широкій аудиторії на 146 Startup Battle в Києві!

Маєш унікальний стартап? Покажи його широкій аудиторії на 146 Startup Battle в Києві!

Продемонструй свій стартап членам журі зі Startup.Network та широкій аудиторії, отримай цінні поради та приваб венчурні інвестиції. Участь у 146 Startup Battle безкоштовна. Для цього потрібно заповнити анкету на сторінці події, вказати інформацію про свій стартап та чекати результатів відбору.

Подати заявку на участь потрібно до 12 червня.

Якщо ж іще не готовий представити свою ідею, знаходишся в її пошуках чи підбираєш перспективні проекти, в які можна вигідно інвестувати, – приєднуйся як гість.

Не зволікай і придбай до 1 червня квитки Early Bird на сторінці заходу або ж на Eventbrite.

Прийди підтримати 10 відібраних стартапів та послухати неймовірно цікаву та пізнавальну панельну дискусію з експертами Startup.Network.

Місце: Київ, бізнес-центр Senator, вул. Московська, 32/2, 16 поверх, офіс KPMG.

Дата: 19 червня.

Час: 17:00-20:00.

Організатори: Startup.Network, Crowd.Inc, KPMG.

Побачимося на 146 Startup Battle в Києві!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!