Ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine

Ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine

Інноваційна ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine. Івент, присвячений заробітку у сфері кіберспорту, відбудеться 13 червня в Києві.

FragEm.gg — це платформа для матчмейкінгу і проведення турнірів з CS: GO. На цьому майданчику організовують ладдер 1×1, 2×2 і 5×5 із загальним призовим фондом $ 650. Усі геймери грають без чітерів.

Також FragEm.gg надає свій майданчик партнерам для проведення ладдерів і турнірів. Зацікавлені організації можуть використовувати платформу для організації кіберспортивних турнірів різного масштабу. Є можливість проводити як щоденні змагання чи турніри вихідного дня з кількістю команд від 8 до 16, так і масштабні змагання з великим числом учасників, відкритими кваліфікаціями, професійними колективами та солідним призовим фондом.

FragEm.gg — це проект, який постійно розвивається. Серед його подальших планів — запуск систем ліг на базі рейтингів і рівнів користувачів, введення преміум-акаунтів і В2В-рішень.

У демозоні eSPORTconf Ukraine гості івенту зможуть познайомитися з рішеннями й послугами, які пропонує FragEm.gg.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!