Ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine

Ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine

Інноваційна ігрова платформа FragEm.gg стане учасником демозони на eSPORTconf Ukraine. Івент, присвячений заробітку у сфері кіберспорту, відбудеться 13 червня в Києві.

FragEm.gg — це платформа для матчмейкінгу і проведення турнірів з CS: GO. На цьому майданчику організовують ладдер 1×1, 2×2 і 5×5 із загальним призовим фондом $ 650. Усі геймери грають без чітерів.

Також FragEm.gg надає свій майданчик партнерам для проведення ладдерів і турнірів. Зацікавлені організації можуть використовувати платформу для організації кіберспортивних турнірів різного масштабу. Є можливість проводити як щоденні змагання чи турніри вихідного дня з кількістю команд від 8 до 16, так і масштабні змагання з великим числом учасників, відкритими кваліфікаціями, професійними колективами та солідним призовим фондом.

FragEm.gg — це проект, який постійно розвивається. Серед його подальших планів — запуск систем ліг на базі рейтингів і рівнів користувачів, введення преміум-акаунтів і В2В-рішень.

У демозоні eSPORTconf Ukraine гості івенту зможуть познайомитися з рішеннями й послугами, які пропонує FragEm.gg.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map