Гравці Na'Vi вийшли в playoffs СНД-відбіркових на PGL Open Bucharest 2017

Гравці Na'Vi вийшли в playoffs СНД-відбіркових  на PGL Open Bucharest 2017

За підсумками перших матчів закритої кваліфікації СНД-регіону на турнір PGL Open Bucharest 2017 з Dota 2, були визначені перші гравці плей-офф. Ними стали клуби, спонсоровані майданчиком G2A: український Natus Vincere і російський Virtus.pro.

Усього під час playoffs будуть змагатися чотири кращих команди групи. Ще дві будуть незабаром визначені. Найбільші шанси у складів Team Empire і Vega Squadron, які вже мають по одній перемозі під час відбіркових.

Нагадаємо, що LAN-фінал турніру відбудеться з 19 по 22 жовтня. На ньому буде розіграно $ 300 тис. між вісьмома клубами з різних регіонів.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!