Ігри на майданчику Steam більше не повинні проходити Greenlight

Ігри на майданчику Steam більше не повинні проходити Greenlight

Представники корпорації Valve оголосили про закриття сервісу Greenlight, який відповідав за перевірку користувачами інді-ігор перш ніж розмістити їх на ресурсі Steam на продаж. Завданням сервісу було розвантажити співробітників компанії під час перевірки великого обсягу аматорських продуктів, дозволити перспективним, але неформатним іграм, потрапити до продажу та в цілому оцінювати контент об'єктивніше.

Завдяки Greenlight понад 100 інді-проектів заробили понад $1 млн. Проте, сервіс не повністю виправдав себе. Приміром, траплялися непоодинокі випадки купівлі голосів користувачів заради «отримання зеленого світла». З березня 2017 року стартує Steam Direct. Завдяки новій платформі розробники одразу потраплятимуть до «магазину», заповнивши необхідну документацію та заплативши внесок. Зараз компанія збирає відгуки від розробників аби визначити суму до сплати. Наразі вона коливається у межах $100-$5000.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!