Ігри на майданчику Steam більше не повинні проходити Greenlight

Ігри на майданчику Steam більше не повинні проходити Greenlight

Представники корпорації Valve оголосили про закриття сервісу Greenlight, який відповідав за перевірку користувачами інді-ігор перш ніж розмістити їх на ресурсі Steam на продаж. Завданням сервісу було розвантажити співробітників компанії під час перевірки великого обсягу аматорських продуктів, дозволити перспективним, але неформатним іграм, потрапити до продажу та в цілому оцінювати контент об'єктивніше.

Завдяки Greenlight понад 100 інді-проектів заробили понад $1 млн. Проте, сервіс не повністю виправдав себе. Приміром, траплялися непоодинокі випадки купівлі голосів користувачів заради «отримання зеленого світла». З березня 2017 року стартує Steam Direct. Завдяки новій платформі розробники одразу потраплятимуть до «магазину», заповнивши необхідну документацію та заплативши внесок. Зараз компанія збирає відгуки від розробників аби визначити суму до сплати. Наразі вона коливається у межах $100-$5000.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map