Гра HellRaisers на The International 7 не відповідає очікуванням

Гра HellRaisers на The International 7 не відповідає очікуванням

Придбання колективу Planet Dog перед початком The International 7 було досить сміливим і рішучим вчинком для організації HellRaisers. Попри те, що у складі відсутні українські гравці, його почали сприймати як представника інтересів країни в певному сенсі.

Тим неприємніше бачити результати виступів «Повсталих з пекла» – 1 перемога проти 7 поразок. Схоже, що HellRaisers будуть серед перших, хто покине турнір. Такі самі невтішні показники мають ще 2 команди-учасниці – Fnatic і Cloud9.

Примітно, склад Cloud9 також придбали безпосередньо перед чемпіонатом (раніше – Team NP). Вірогідно, гравці цих колективів вже досягли поставленої мети та не були достатньо мотивованими перемагати в TI7.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map