Гра HellRaisers на The International 7 не відповідає очікуванням

Гра HellRaisers на The International 7 не відповідає очікуванням

Придбання колективу Planet Dog перед початком The International 7 було досить сміливим і рішучим вчинком для організації HellRaisers. Попри те, що у складі відсутні українські гравці, його почали сприймати як представника інтересів країни в певному сенсі.

Тим неприємніше бачити результати виступів «Повсталих з пекла» – 1 перемога проти 7 поразок. Схоже, що HellRaisers будуть серед перших, хто покине турнір. Такі самі невтішні показники мають ще 2 команди-учасниці – Fnatic і Cloud9.

Примітно, склад Cloud9 також придбали безпосередньо перед чемпіонатом (раніше – Team NP). Вірогідно, гравці цих колективів вже досягли поставленої мети та не були достатньо мотивованими перемагати в TI7.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!