HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

Добіг кінця перший груповий етап чемпіонату Hearthstone Global Games. Було визначено команди Group of 48, які увійдуть до Group of 24. У групі H лідерство втримала українська збірна. Вона стала єдиним учасником від Східної Європи, що увійшов до Group of 24.

Збірна Казахстану не перемогла у жодному з матчів турніру, в момент закінчення Group of 48 опинившись на останньому місці у групі F. Колектив з РФ гідно боровся в групі C, але через поразку збірній Нової Зеландії 13 червня далі йому пройти не вдалося.

Збірна Республіки Білорусь потрапила у досить цікаву ситуацію. Вона здобула на турнірі лише 2 перемоги, але в одному з матчів спромоглася обіграти українську збірну, для якої ця поразка виявилася єдиною в Group of 48.

Все ж за кількістю балів колектив з Білорусі обійшла збірна Філіппін. Таким чином, білоруські кіберспортсмени більше не претендують на перемогу в HGG.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!