HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

Добіг кінця перший груповий етап чемпіонату Hearthstone Global Games. Було визначено команди Group of 48, які увійдуть до Group of 24. У групі H лідерство втримала українська збірна. Вона стала єдиним учасником від Східної Європи, що увійшов до Group of 24.

Збірна Казахстану не перемогла у жодному з матчів турніру, в момент закінчення Group of 48 опинившись на останньому місці у групі F. Колектив з РФ гідно боровся в групі C, але через поразку збірній Нової Зеландії 13 червня далі йому пройти не вдалося.

Збірна Республіки Білорусь потрапила у досить цікаву ситуацію. Вона здобула на турнірі лише 2 перемоги, але в одному з матчів спромоглася обіграти українську збірну, для якої ця поразка виявилася єдиною в Group of 48.

Все ж за кількістю балів колектив з Білорусі обійшла збірна Філіппін. Таким чином, білоруські кіберспортсмени більше не претендують на перемогу в HGG.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map