HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

HGG: українська команда пройшла до Group of 24, а збірні РФ і Білорусі – ні

Добіг кінця перший груповий етап чемпіонату Hearthstone Global Games. Було визначено команди Group of 48, які увійдуть до Group of 24. У групі H лідерство втримала українська збірна. Вона стала єдиним учасником від Східної Європи, що увійшов до Group of 24.

Збірна Казахстану не перемогла у жодному з матчів турніру, в момент закінчення Group of 48 опинившись на останньому місці у групі F. Колектив з РФ гідно боровся в групі C, але через поразку збірній Нової Зеландії 13 червня далі йому пройти не вдалося.

Збірна Республіки Білорусь потрапила у досить цікаву ситуацію. Вона здобула на турнірі лише 2 перемоги, але в одному з матчів спромоглася обіграти українську збірну, для якої ця поразка виявилася єдиною в Group of 48.

Все ж за кількістю балів колектив з Білорусі обійшла збірна Філіппін. Таким чином, білоруські кіберспортсмени більше не претендують на перемогу в HGG.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map