eSports-журналіст, суддя та організатор турнірів Генадій Вєсєлков – спікер eSPORTconf Ukraine

eSports-журналіст, суддя та організатор турнірів Генадій Вєсєлков – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine виступить Генадій Вєсєлков. Спікер є власником найдавнішого в СНД найавторитетнішого в Україні порталу про кіберспорт gameinside.ua, де він водночас ще й головний редактор. Генадій керує найкращим в країні клубом для геймерів і кіберспортсменів - ASUS CyberZone.

Тема доповіді: «Історія, сучасність і проблеми українського кіберспорту».

Генадій Вєсєлков має п'ятнадцятирічний досвід в кіберспорті. За цей час організував і провів понад 1 000 LAN-турнірів.

Був головним суддею відбіркових змагань найбільшого в світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games 8 років, на змаганнях ESWC і ASUS CUP. Судив понад десять eSports-дисциплін.

Організував найуспішнішу команду з Warcraft III в Україні, завойовує численні нагороди на світових турнірах. В якості кіберспортивного журналіста вів репортажі з найбільших світових турнірів. Був номінантом премії «Найкращий кіберспортивний фотограф року» від ESL.

Зараз займається висвітленням кіберспорту на порталі gameinside.ua і вихованням молодих спортсменів, розвиває аматорський кіберспорт у столиці. Регулярно організовує численні змагання з найпопулярніших eSports-дисциплін.

Придбай квиток на eSPORTconf Ukraine за посиланням.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map