eSports-журналіст, суддя та організатор турнірів Генадій Вєсєлков – спікер eSPORTconf Ukraine

eSports-журналіст, суддя та організатор турнірів Генадій Вєсєлков – спікер eSPORTconf Ukraine

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine виступить Генадій Вєсєлков. Спікер є власником найдавнішого в СНД найавторитетнішого в Україні порталу про кіберспорт gameinside.ua, де він водночас ще й головний редактор. Генадій керує найкращим в країні клубом для геймерів і кіберспортсменів - ASUS CyberZone.

Тема доповіді: «Історія, сучасність і проблеми українського кіберспорту».

Генадій Вєсєлков має п'ятнадцятирічний досвід в кіберспорті. За цей час організував і провів понад 1 000 LAN-турнірів.

Був головним суддею відбіркових змагань найбільшого в світі кіберспортивного турніру World Cyber ​​Games 8 років, на змаганнях ESWC і ASUS CUP. Судив понад десять eSports-дисциплін.

Організував найуспішнішу команду з Warcraft III в Україні, завойовує численні нагороди на світових турнірах. В якості кіберспортивного журналіста вів репортажі з найбільших світових турнірів. Був номінантом премії «Найкращий кіберспортивний фотограф року» від ESL.

Зараз займається висвітленням кіберспорту на порталі gameinside.ua і вихованням молодих спортсменів, розвиває аматорський кіберспорт у столиці. Регулярно організовує численні змагання з найпопулярніших eSports-дисциплін.

Придбай квиток на eSPORTconf Ukraine за посиланням.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map