«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

Повертаючись до теми про жінок у кіберспорті, варто згадати Ефьє Депортере (вона ж Sjokz) – найпопулярнішу журналістку дисципліни League of Legends. Зараз вона веде ефіри про ігрову аналітику, відвідує всі значущі турніри ліги LCS і бере інтерв'ю у зірок LoL-сцени. Її поважають і люблять як гравці, так і фанати дисципліни, які зазвичай не надто тепло ставляться до дівчат у кіберспорті. Причиною тому є високий професіоналізм, харизма і працьовитість молодої бельгійки.

Колись Ефье сама виступала на eSports-турнірах з популярного свого часу шутеру Unreal Tournament, але залишила сцену, коли прийшов час отримувати вищу освіту. Після шести років навчання в університеті вона випустилася зі ступенем магістра, спеціалізаціями в галузі педагогіки, історії та журналістики, а також захопленням грою League of Legends.

Завершивши навчання, якийсь час дівчина «жила» грою в LoL, поєднуючи це з тимчасовими підробітками (прибиральницею, офіціанткою, продавцем-консультантом і ін.). Але любов до дисципліни змусила її «йти за мрією» і пройти співбесіду в компанії ESL. Зараз Ефье Депортере є важливою частиною компанії Riot Games і обличчям змагань з League of Legends.

Бельгійка зачаровує «сувору» кіберспортивну аудиторію поєднанням непоєднуваного. З одного боку, вона красива молода дівчина, яка перемогла колись у конкурсі краси Aardbeienprinses van Beervelde і зайняла місце № 3 як «Міс стиль Бельгії». З іншого ж – щира фанатка футболу та доброго пива, професіонал у LoL і справжній трудоголік.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map