«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

Повертаючись до теми про жінок у кіберспорті, варто згадати Ефьє Депортере (вона ж Sjokz) – найпопулярнішу журналістку дисципліни League of Legends. Зараз вона веде ефіри про ігрову аналітику, відвідує всі значущі турніри ліги LCS і бере інтерв'ю у зірок LoL-сцени. Її поважають і люблять як гравці, так і фанати дисципліни, які зазвичай не надто тепло ставляться до дівчат у кіберспорті. Причиною тому є високий професіоналізм, харизма і працьовитість молодої бельгійки.

Колись Ефье сама виступала на eSports-турнірах з популярного свого часу шутеру Unreal Tournament, але залишила сцену, коли прийшов час отримувати вищу освіту. Після шести років навчання в університеті вона випустилася зі ступенем магістра, спеціалізаціями в галузі педагогіки, історії та журналістики, а також захопленням грою League of Legends.

Завершивши навчання, якийсь час дівчина «жила» грою в LoL, поєднуючи це з тимчасовими підробітками (прибиральницею, офіціанткою, продавцем-консультантом і ін.). Але любов до дисципліни змусила її «йти за мрією» і пройти співбесіду в компанії ESL. Зараз Ефье Депортере є важливою частиною компанії Riot Games і обличчям змагань з League of Legends.

Бельгійка зачаровує «сувору» кіберспортивну аудиторію поєднанням непоєднуваного. З одного боку, вона красива молода дівчина, яка перемогла колись у конкурсі краси Aardbeienprinses van Beervelde і зайняла місце № 3 як «Міс стиль Бельгії». З іншого ж – щира фанатка футболу та доброго пива, професіонал у LoL і справжній трудоголік.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map