«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

«Журналістка, на яку заслуговує League of Legends». Історія Ефьє Депортере

Повертаючись до теми про жінок у кіберспорті, варто згадати Ефьє Депортере (вона ж Sjokz) – найпопулярнішу журналістку дисципліни League of Legends. Зараз вона веде ефіри про ігрову аналітику, відвідує всі значущі турніри ліги LCS і бере інтерв'ю у зірок LoL-сцени. Її поважають і люблять як гравці, так і фанати дисципліни, які зазвичай не надто тепло ставляться до дівчат у кіберспорті. Причиною тому є високий професіоналізм, харизма і працьовитість молодої бельгійки.

Колись Ефье сама виступала на eSports-турнірах з популярного свого часу шутеру Unreal Tournament, але залишила сцену, коли прийшов час отримувати вищу освіту. Після шести років навчання в університеті вона випустилася зі ступенем магістра, спеціалізаціями в галузі педагогіки, історії та журналістики, а також захопленням грою League of Legends.

Завершивши навчання, якийсь час дівчина «жила» грою в LoL, поєднуючи це з тимчасовими підробітками (прибиральницею, офіціанткою, продавцем-консультантом і ін.). Але любов до дисципліни змусила її «йти за мрією» і пройти співбесіду в компанії ESL. Зараз Ефье Депортере є важливою частиною компанії Riot Games і обличчям змагань з League of Legends.

Бельгійка зачаровує «сувору» кіберспортивну аудиторію поєднанням непоєднуваного. З одного боку, вона красива молода дівчина, яка перемогла колись у конкурсі краси Aardbeienprinses van Beervelde і зайняла місце № 3 як «Міс стиль Бельгії». З іншого ж – щира фанатка футболу та доброго пива, професіонал у LoL і справжній трудоголік.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.