Глава Української асоціації електронного футболу Владислав Шовковський – учасник дискусії про можливості регіонального розвитку кіберспорту

Глава Української асоціації електронного футболу Владислав Шовковський – учасник дискусії про можливості регіонального розвитку кіберспорту

7 квітня в межах eSPORTconf Ukraine 2021 відбудеться панельна дискусія про доходи в кіберспортивній галузі та перспективи її розвитку в регіонах країни. В обговореннях візьме участь Владислав Шовковський – президент Української асоціації електронного футболу.

Владислав обіймав посаду менеджера служби стратегічного розвитку футболу в Українській асоціації футболу (УАФ). Входив до складу проєктної групи з електронного футболу. Остання займалася створенням національної збірної з кіберфутболу й проведенням кваліфікації до е-Євро-2020.

З травня 2020 року Владислав працює президентом Української асоціації електронного футболу. Це громадська організація, яка була створена за ініціативою УАФ. Вона спеціалізується на розвитку відповідного футбольного напряму в країні.

У межах панельної дискусії Владислав спільно з іншими експертами розкриє тему «Фінанси кіберспорту та можливості регіонального розвитку».


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися про майбутнє кіберспортивного ринку та познайомитися з лідерами esports-спільноти.

Програма>>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane
​​​​​​​